basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Philips

Věřili byste, že obrovský výrobce vysavačů, audiotechniky nebo holicích strojků měl pár let po svém založení nakročeno k bankrotu? Jakmile ale do firmy svého bratra a otce nastoupil Anton Philips, nastal obrat k lepšímu. Dokonce tak, že roku 2012 prohlásila organizace Greenpeace Philips jako desátou nejzodpovědnější značku ve vztahu k životnímu prostředí. Určitě na to měl vliv i vyvinutí úsporných a ekologických LED žárovek… Philips však znamená i televize, domácí kina, audiotechnika či spotřebiče usnadňující péči o tělo.

Nejprodávanější produkty Philips

Zobrazit více produktů

O značce Philips

Společnost Philips je jedním ze tří nejvýznamnějších světových výrobců spotřební elektroniky. Její výrobky jsou založeny na špičkových znalostech digitálních technologií a jsou vyvíjeny a konstruovány tak, aby vylepšovaly kvalitu každodenního života spotřebitelů. Společnost Philips je jedním z největších světových producentů LCD televizorů a je uznávána pro svou odbornost a schopnost přicházet s technickými inovacemi napříč celým prezentovaným portfoliem. Na trh dodává mimo LCD televizí s plochou obrazovkou (FlatTV) vybavených systémy Pixel Plus2 či Ambilight nebo počítačové LCD monitory. Philips je také již od roku 1980 průkopníkem technologií založených na optických discích. Jako jsou v současnosti SACD přehrávače, DVD přehrávače, DVD rekordéry s možností ukládání na pevný disk. Je třeba podotknout rovněž kvalitu záznamu u MP3 přehrávačů jejichž prioritou je skvělý design a kvalita zvuku. K dispozici jsou samozřejmě nejnovější Blu-ray přehrávače.

Společnost Philips samozřejmě nezapomíná na zákazníka ani v oblasti domácích spotřebičů a osobní péče.

Holení a krása: elektrické holící strojky Cool Skin pánské nebo dámské, které spojují výhody mokrého a suchého holení nebo epilátory a zastřihávače vlasů.

Péče o zdraví ústní dutiny: elektrické zubní kartáčky využívající ultrazvukovou technologii Sonicare.

Kuchyňské spotřebiče: kávovary s technologií Senseo pro přípravu vynikající kávy během několika vteřin. V nabídce naleznete také roboty a mixéry, které jsou mezi zákazníky velice oblíbeny.

Péče o domácnost: špičkové vysavače či žehličky s ionizační technologií DeepSteam, se kterou odstraníte i ty nejnáročnější záhyby.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů