basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Philips se 2 zárukamiPodlahy dobře ví, že s vysavači Philips vám půjde vysávání, umývání i vytírání podlah bez námahy. Jejich oblíbený Philips SpeedPro Max Aqua 3 v 1 z nich naráz vysaje a umyje všechny nečistoty jedním tahem! Ruční vysavač využijete na menší plochy a mini turbo kartáč se postará o těžko přístupná místa. Skvělá 180° hubice se dostane všude a navíc můžete zapomenout i na kabely, protože vysavač má výkonnou 25,2V Li-Ion baterii, se kterou vydrží vysávat až 50 minut! A když se vybije, zavěsíte ho na stěnu a zapojíte do adaptéru na další použití.

Potěšíme vás také pětiletou zárukou na motor při koupi vybraných vysavačů, o které si přečtete více zde. Navíc s koupí vybraných Philips vysavačů získáte záruku 45 dní na vrácení peněz, takže si ho vyzkoušíte a nebudete pochybovat. Kompletní informace najdete tady.

Jak získat záruku vrácení peněz 45 dní?

1. Zakoupíte vybraný produkt v čase konaní akce.
2. Produkt zaregistrujete nejpozději do 21 dní od nákupu.
3. Pokud chcete produkt vrátit (nepoškozený, v původním obale, se vším příslušenstvím a s dokladem o nákupu), nejpozději 45 dní od nákupu pošlete žádost o vrácení výrobku formulářem.

Potěšte sebe a podlahy co nejdřív! Akce platí do 31. 12. 2019.

Philips se 2 zárukami

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů