basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Philips Ambilight TV - záruka vrácení peněz


 

O podsvícení Ambilight jste už určitě slyšeli. S touto technologií získá obraz zcela nový rozměr, osvětlení se totiž řídí aktuální barvou obrazovky. K čemu je to dobré? Abyste se stali součástí děje a zažili skutečně intenzivní zážitky! Ambilight kopíruje každý pohyb na obrazovce a opticky tak rozšíří probíhající scénu za hranice rámečků vaší nové televize. Dokonce rozpozná náladu i rytmus hudby!

Proč váhat? Teď si můžete televizi s Ambilight osvětlením vyzkoušet se zárukou vrácení peněz. Jak na to?

1. Zakupte si vybranou televizi Philips Ambilight.

2. Pokud náhodou nebudete spokojeni a budete si přát vrácení peněz, vyplňte dotazník na stránkách výrobce.

3. Nejpozději do 30 dnů od data nákupu je možné TV vrátit buď zasláním do centrálního skladu DATART na adresu HP TRONIC, spol. s r. o., hala DC6, Poděbradská 772, 250 90 Jirny nebo osobním vrácením v prodejně DATART.

4. Zboží je možné vrátit pouze kompletně zabalené a funkční, včetně dokladu o koupi. Přiložte také žádost o odstoupení od kupní smlouvy a protokol, který jste obdrželi v e-mailu po registraci na stránkách výrobce.

5. Do 30 dnů vám bude vrácena celá částka spolu s minimálními náklady na dodání zboží.

 

Platí pro TV zakoupené v období: 1. 4. – 30. 6. 2020.

Philips Ambilight TV - záruka vrácení peněz

Filtrovať môžete podľa:

  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka
  • Twin Tuner
    Napájení 12/24 V

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů