basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Vybavení koupelny se může lišit v závislosti na tom, zda je koupelna využívaná ženou, mužem nebo párem. V koupelně pro ženy najdeme přece jenom o něco více výrobků určených pro péči o tělo a vzhled.

Může jít například o fény, kulmy, kulmofény, žehličky na vlasy, krepovací kleště, elektrické natáčky, dámské holící strojky, epilátory, kosmetická zrcátka, péče o nehty. Muži ve své koupelně ocení spíše pánské holící strojky, zastřihávače vlasů, zastřihávače vousů, zastřihávače chloupků.

Pokud koupelnu sdílí více lidí, například manželský pár s dětmi, může být koupelna vybavena také produkty z těchto kategorií: osobní váhy, dětské chůvičky, zubní kartáčky.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů