Ovladače DualSense na PS5 EA

Skvělé chvíle s kamarádem, sourozencem, přítelem nebo přítelkyní vás čekají s parádními hrami, které jsou ideální na hru ve dvojici, a to s 2 ovladači DualSense na PlayStation 5! Chyťte pevně do rukou vylepšenou dvojbarevnou konstrukci v kombinaci s ikonickým, intuitivním rozložením a vylepšenými páčkami. Na ovládání vám posvítí nová světelná lišta. Zaostřete spolu svoje smysly s nevídanou hmatovou odezvou, se kterou ucítíte všechno, co se ve hře odehraje. Dynamické adaptivní spouště vám dopřejí proměnlivou intenzitu a napětí při interakci s herním vybavením a prostředím, přičemž fyzicky ucítíte všechny akce na obrazovce. Svůj hlas najdete s vestavěným mikrofonem a mohou se k vám tak přidat další kámoši online, kteří pak nepřeslechnou vaše jediné slovo. Ohromí vás i kvalitnější zvukové efekty a vestavěný akcelometr a gyroskop vám zase umožní intuitivní pohybové ovládání! Vždy budete připraveni na hru, ovladač DualSense totiž nabijete s nabíjecí stanicí DualSense jednoduše a rychle, dokonce i oba ovladače najednou. Kromě toho slouží také jako stojánek. 

Nemáte hry na PlayStation 5, které byste mohli hrát ve dvojici? Milovníci sportu si mohou porovnat síly s DualSense s hrou FIFA 21 na ulici či na stadionu plném fanoušků. Stejně tak si můžete užít skvělou hmatovou odezvu s každým kontaktem hokejek v NHL 21. Bojovnějším párům či kámošům přijde vhod zničit svého oponenta v Mortal Kombat XI Ultimate či Call of Duty: Black Ops Cold War a mnoho dalších.

V balení PlayStation 5 je pouze 1 ovladač, tak neváhejte, dokupte si k PlayStation 5 a ovladači ještě jeden a užijte si dokonalý herní svět s DualSense na PS5 ve dvojici!

Ovladače DualSense na PS5

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Dostupnost na prodejně
    Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
  • Aktuální filtr
  • Značka
  • Kategorie

Nejprodávanější

Zobrazuji 1 - 2 ze 2

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů