Office 2013 - nejčastější otázky

Office 2013 otázky

Co se změnilo díky přenositelnosti licencí sad Office?

Na základě zpětné vazby od našich zákazníků, kteří požadovali větší flexibilitu, Microsoft změnil licenční ujednání pro sady Office 2013 pro domácnosti, Office 2013 pro podnikatele a Office 2013 pro profesionály a samostatně prodávané aplikace zakoupené v obchodě nebo u distributorů (nevztahuje se na produkty předinstalované výrobcem počítače). Tato změna s okamžitou platností umožňuje zákazníkům, kteří si již koupili sadu Office 2013, a všem novým zákazníkům přenášet software z jednoho počítače na druhý.

Office 2013 otázky

Jak často může zákazník přenášet sady Office 2013 na nový počítač?

Zákazníci mohou přenést svou licenci a aktivovat ji na jiném počítači tolikrát, kolikrát chtějí, ne však častěji než jedenkrát za 90 dní. Pokud dojde k selhání počítače v období před uplynutím 90 dnů, mohou zákazníci zavolat na linku podpory zákazníků společnosti Microsoft, kde jim pomohou přenést Office na nový počítač. Pro více informací navštivte www.support.microsoft.com/contactus.


Jak je to u zákazníků, kteří chtějí přeinstalovat svůj Office na stejném počítači? Je to možné?

Ano. Office je možné podle potřeby přeinstalovat na tom samém počítači. Zákazník může jednoduše přejít na office.com/setup a postupovat podle informací na obrazovce.


Jak může zákazník přenést licenci na svůj nový počítač?

Zákazníci musí nejprve z původního počítače licenci odinstalovat a potom ji nainstalovat na nový počítač pomocí stejného postupu (tedy jít na office.com/setup, přihlásit se nebo zadat kód Product Key, stáhnout software).


Znamená to nyní, že sada Office 2013 je nyní licencována pro více než 1 počítač?

Ne. Office 2013 pro domácnosti, Office 2013 pro podnikatele a Office 2013 pro profesionály a samostatně prodávané aplikace je možné nainstalovat a používat jen na 1 počítači s Windows. Zákazníci však mohou svou licenci přenést na jiný počítač, pokud se zařízení porouchá nebo pokud si pořídí nové.

Mohou zákazníci přenést svou licenci Office 2013 na jinou osobu?

Ano. Původní vlastník může licenci přenést někomu dalšímu buď s počítačem, nebo v podobě samotné licence.


Co když zákazník potřebuje Office na více než 1 počítač?

Pro zákazníky, kteří potřebují Office pro více počítačů PC nebo Maců v jedné domácnosti je vhodné jednoroční předplatné Office 365 pro domácnosti (instalace až na 5 počítačů PC nebo Maců). Vysokoškolští studenti mají nárok na Office 365 pro vysokoškoláky. Office 2013 pro domácnosti, Office 2013 pro podnikatele a Office 2013 pro profesionály je možné nainstalovat jen na 1 počítač.


Mohou zákazníci s Office for Mac 2011 přenášet svou licence na jiné počítače Mac?

Ano. Produkty Office for Mac 2011 je také možné přenést na jiný Mac.

 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů