basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Ježek Jaroslav
25.01.2011 v 11:06
100 %

Celková spokojenost.

Přípojná místa jsou moc nakraji , horší komfort připojení silnějších kvalitních kabelů . Nelze je schovat za obrys TV .

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Ojedinělá, technologicky unikátní a funkcemi nabitá první modelová řada 3D televizorů vstupuje na český trh a jako první vám umožní sledovat 3D obraz značka Samsung. Televizor se pyšní velmi kvalitní technologií podsvícení LED, jejímž úkolem je divákům přinést zážitky v maximálně kvalitní obrazové podobě. Díky systému LED podsvícení se barvy, kontrastní poměry a jasové složky obrazu blíží skutečnosti a nechávají diváka v němém úžasu. Ve spojení s obrazovou technologií Motion 200Hz zaručující ostrost detailů i v nejrychlejších scénách, integrovaným HD tunerem umožňujícím sledování vysílání ve vysokém rozlišení, technologií Internet@TV pro sdílení internetového obsahu a multimediálnímu rozhraní USB vhodnému pro přehrávání obrázků, hudby a videa se stává opravdovým centrem domácí zábavy. Televizor podporuje převod klasického 2D vysílání na 3D a tím obohatí Vaše zážitky ze sledování oblíbených pořadů či filmů v novém neotřelém rozměru.Konečně je tu televizor, jehož obraz je tak ohromující, že vypadá skutečnější než realita. Je to Samsung LED C7000. Díky svým neuvěřitelným 3D schopnostem a podmanivé technologii HyperReal Engine vám ukáže svět tak, jak jste jej dosud nespatřili. LED obrazovka dává obrazům takovou sílu, až je těžké uvěřit, že vycházejí z ultratenkého televizoru. Kombinace sytějších barev, hladšího pohybu a mega kontrastu poskytuje bezkonkurenční zážitek ze sledování. Takže ať sledujete svůj oblíbený televizní pořad, webový obsah nebo video, které jste sami natočili, s tímto televizorem nepřestanete vycházet z údivu.

Dokonalá realita s technologií Samsung 3D

Pokud nejste v kině, lze trojrozměrný obraz zažít jen jediným způsobem – a tím je Samsung 3D LED TV. Obsah je osvobozen z plochého sevření televizoru a promění se v záplavu obrazů, které vás pohltí a přinesou vám ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Z výsledku se vám zatají dech – váš vlastní obývací pokoj se zaplní vysoce reálným obrazem v kvalitě konkurující kinosálu, který obohatí váš život.Díky inovacím společnosti Samsung je možné převést vaše oblíbené 2D filmy na 3D. Protože Samsung 3D LED TV si vyžaduje vaši pozornost bez ohledu na to, co je právě na programu.

Nekonečná zábava díky technologii Internet@TV

Exkluzivní technologie Internet@TV společnosti Samsung vám otevírá více světů, než jste si dokázali představit. A vše vám nabídne na velké a brilantní obrazovce televizoru LED C7000. Pomocí této technologie se můžete bez námahy připojit k Internetu a užívat si všechen skvělý obsah, který web nabízí. Prostřednictvím snadno použitelné a obohacující knihovny aplikací Samsung můžete organizovat, přidávat a odstraňovat obsah. Mnoho modelů dokonce umožňuje videotelefonování po Internetu, takže kromě přístupu k videím budete i ve spojení s lidmi. Ponořte se do nekonečného množství možností.

Televizor se senzačním designem

Jen jeden televizor může být takto úžasně tenký, suverénně stylový a vrcholně elegantní. Bezpochyby je to Samsung LED C7000. Díky svému minimalistickému a sofistikovanému tvaru se hodí do každého prostoru. Jeho rámeček je vyroben z moderního stříbrného kovu, který bude ozdobou každé místnosti, a ve vaší domácnosti nebude hrát jen roli pouhého televizoru. Spolu s novým podstavcem se čtyřmi nožkami představuje LED C7000 produkt dovedený k dokonalosti. Navržený tak, aby od základů změnil způsob, jakým se díváte na televizi.


Skutečnější než realita s technologií 3D HyperReal Engine

Nebudete věřit svým očím. Až tak ohromující je kvalita obrazu, kterou získáte díky technologii Samsung 3D HyperReal Engine. Za podpory technologie Super 3C Realization je obraz stejně bezkonkurenční jako neuvěřitelný. Na filmy se už nebudete jen dívat, budete je prožívat. Každý okamžik bude působit pravdivěji, pronikne hlouběji, vzbudí silnější pocity a bude vypadat lépe. Ze své pohovky tomu sotva uvěříte.Širokoúhlé videohovory pomocí aplikace Skype na HD televizoru Samsung

Přeneste svůj svět do svého obýváku. Díky kameře na videohovory (Skype™ on Your TV) můžete uskutečňovat hlasové hovory a videohovory z pohodlí své sedačky. To všechno díky vašemu televizoru Samsung HDTV a službě Skype™. Umožní vám volat s jinými uživateli služby Skype – a to zdarma! Můžete i sledovat video v kvalitě HD a jednoduše komunikovat díky čtyřem vestavěným mikrofonům. Zavolejte svým přátelům a rodině přímo z obýváku, nech už jsou kdekoli na světe.

Personal Video Recorder Ready

Díky rozšířené funkci Personal Video Recorder Ready od společnosti Samsung je nahrávání vašich oblíbených pořadů praktické a snadné. Stačí připojit paměť USB nebo pevný disk, vybrat v nabídce kanál, datum a čas a funkce Personal Video Recorder Ready se už postará o zbytek. A vy pak budete moci sledovat své oblíbené pořady, kdykoli budete chtít.


Wide Color Enhancer Plus

Díky LED televizoru řady 8 můžete svůj talent snadno ukázat světu, nebo alespoň své rodině. Bezdrátově a bez potíží přenášejte videa, hudbu a fotografie z počítače nebo z mobilního zařízení. Lze se dokonce připojit k více počítačům. Kdo říkal, že do televize se dostanete, jen když máte konexe?Zelená do každé místnosti

LED televizory Samsung šetří vaše oči i planetu. Naše LED televizory z roku 2010 splňující normu Energy Star mají o 50 % nižší spotřebu než loňské modely a jsou vyrobeny z ekologických materiálů. Můžete tak klidně relaxovat s vědomím, že přispíváte k ochraně životního prostředí a současně šetříte energii. Odlehčíte tak nejen naší planetě, ale i svým účtům za elektřinu.


S funkcí All Share zůstanete připojeni

Každá televizní obrazovka stojí před těžkým úkolem znovu vytvořit realitu pomocí barev a světla. Tohoto úkolu jsme se zhostili pomocí naší funkce Wide Color Enhancer Plus. Tato funkce analyzuje každý pixel a roztáhne jej do třetího rozměru. Získáte tak nejúplnější a nejvěrnější barvy, jaké jste kdy na televizoru viděli.

Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE40C7000

Hodnocení zákazníků

Ježek Jaroslav

25.01.2011 v 11:06

Celková spokojenost.

Přípojná místa jsou moc nakraji , horší komfort připojení silnějších kvalitních kabelů . Nelze je schovat za obrys TV .

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
UE40C7000 5.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů