tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Bela
10.01.2012 v 15:06
80 %

Kvalita zvuku.

Černé lesklé provedení. Je vidět na něm každý otisk prstů.
Barevné provedení sluchátek.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků

Vše o produktu

praktický MP4 přehrávač za skvělou cenu • TFT displej 1,8" • rozlišení 160 × 128 pixelů • interní paměť o velikosti 8 GB • podpora microSDHC karet (max. 32 GB) • hliníkové šasi • výdrž až 23 hodin při přehrávání hudby • 3,5 mm jack • integrované FM rádio • diktafon • předinstalovaná hra Tetris • sluchátka Emgeton E6C součástí balení

 EMGETON CULT M1

Názory zákazníků

Zákazníci na MP4 přehrávači oceňují především velmi jednoduché ovládání, hliníkovou konstrukci, možnost rozšíření paměti pomocí microSD karet a skvělý zvuk. Nespokojeni jsou naopak s delším nabíjením (cca 1,5 hodiny).

EMGETON CULT M1

MP4 přehrávač Emgeton Cult M1 je určený pro uživatele, kteří chtějí kvalitní přehrávač za rozumnou cenu. Je vybaven 1,8“ barevným displejem s rozlišením 160 × 128 pixelů, který nabízí zcela intuitivní grafickou navigaci. Disponuje interní pamětí o kapacitě 4 nebo 8 GB, jež může být navíc díky slotu pro karty typu microSDHC rozšířena až o dalších 32 GB. Vymyká se také extrémně dlouhou výdrží – nabízí až 23 hodin nepřetržitého provozu při poslechu hudby či až 9 hodin při přehrávání videí. Chlubí se i velmi kompaktními rozměry (90 × 41 × 8 mm) a hmotnostní pouhých 47 gramů!

Obrovským lákadlem tohoto modelu je jeho konstrukce – ta je převážně tvořena hliníkem a působí tak velmi luxusně. Disponuje také integrovaným FM tunerem, jenž umožňuje neomezeně poslouchat vaše oblíbené rádio. Nechybí pak ani funkce diktafonu či předinstalovaná hra Tetris, která vám pomůže zkrátit dlouhé chvíle. Součástí prodejního balení jsou i sluchátka Emgeton E6C.

Elegán v kovové šasi

Multimediální přehrávač EMGETON CULT M1 je vyroben z nejodolnější kombinace trvanlivých materiálů. Kovové šasi společně se součástmi z hliníku a skla jen podtrhují elegantní vzhled přehrávače a jsou zároveň zárukou té nejvyšší kvality. Přehrávač byl vyroben jako limitovaná edice k 60letému výročí značky Emgeton.

Extrémní výdrž na nabití

Zabudovaná Li-Ion baterie zaručuje opravdu dlouhou životnost při používání. Výdrž činí až 23 hodin při poslechu hudby, video můžete bez nutnosti připojení nabíječky sledovat až 9 hodin. Nabíjení je navíc realizováno pomocí klasického USB kabelu. Při cestách tak s sebou nemusíte vláčet další zbytečný kabel navíc a použít například ten od smartphonu.

Podporované formáty

To, že se jedná o skutečně multimediální zařízení, potvrzuje nejen prakticky 1,8“ displej, ale i podporované formáty. Přehrávač si totiž poradí nejen s MP3, ale i s formáty AVI a JPEG.

Přehrávač podporuje konkrétně tyto formáty:

• audio formáty: MP3, WMA, FLAC, WAV, APE
• video formáty: AVI
• formáty obrázků: JPG, BMP
• textové formáty: TXT

FM rádio

Pokud vás omrzí skladby, které máte nainstalované ve vašem zařízení, není nic jednoduššího než využít služeb vestavěného FM tuneru, který umožňuje příjem signálu FM rádií. Poté už není žádný problém naladit oblíbenou stanici a poslouchat rádio. Jako anténa poslouží po připojení kterékoliv sluchátka včetně těch, která jsou součástí balení.

Podpora paměťových karet

Pokud si nevystačíte s integrovanou pamětí MP4 přehrávače, můžete paměť rozšířit pomocí slotu pro microSDHC karty a to až o dalších 32 GB! Je tak zaručeno, že vás velikost interního úložiště dat nebude limitovat ani v tom případě, že budete chtít na svém přehrávači sledovat filmy či seriály.

Doplňující informace

• MP4 přehrávač s 1,8“ displejem
• paměť 8 GB
• slot pro microSDHC karty (max. 32 GB)
• FM tuner
• konektor 3,5 mm jack
• rozměry: 90 × 41 × 8 mm
• hmotnost: 47 gramů (včetně akumulátoru)

Hodnocení zákazníků EMGETON CULT M1 8GB

Milan

10.09.2013 v 8:58

Netušil jsem,že po zakoupení zboží mne někdo bude tlačit k k jeho hodnocení.Nesepsal jsem smlouvu s reklamní společností ale koupil zboží pro které jsem se rozhodl.Pokud by mne o hodnocení výrobku pozádal výrobce budu uvažovat o sdělení postřehů a námětů na vylepšení, ale prodejci je tato informace na nic co se týče vlastností výrobku.

S pozdravem.....

Tento e-mail

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jirka

01.03.2013 v 7:56
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

magie

12.01.2013 v 22:02
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Hanka

31.12.2012 v 13:47
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

ichimaru

16.12.2012 v 15:45
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

petra

08.10.2012 v 9:58
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

isob

29.09.2012 v 11:03

Překvapivě dost slušný zvuk, (prostor, dynamika, na sluchátkách V-sonic GR07).

Krkolomné ovládání, slabý brum při přehrávání z SD karty (hodně citlivá sluchatka V-sonic a tichá místnost)

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Bela

10.01.2012 v 15:06

Kvalita zvuku.

Černé lesklé provedení. Je vidět na něm každý otisk prstů.
Barevné provedení sluchátek.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
EMGETON CULT M1 8GB 4.25 5 8
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty
X