basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vyskočte z letadla ve výšce 4000 metrů a užijte si až 10ti minutový let na padáku. Vše začíná jako vyhlídkový let, ale po 20 minutách se najednou otevřou dveře, čas se zpomalí a vy najednou vidíte sami sebe vyskakovat z letadla ve výšce 4 kilometrů.

Tandemový seskok padákem

Vyskočte z letadla ve výšce 4000 metrů


Vše začíná jako vyhlídkový let, ale po 20 minutách se najednou otevřou dveře, čas se zpomalí a vy najednou vidíte sami sebe vyskakovat z letadla ve výšce 4 kilometrů. Než si uvědomíte, co se děje, už letíte volným pádem rychlostí přes 200 km/h. V bezpečné vzdálenosti od matičky země se nad vámi otevírá padák a vy máte před sebou až 10 minut letu. Rozhlížejte se kolem, hledejte dole pod vámi ty, co vám tento dárek dali, a radujte se ze zážitku, který nebude trvat věčně.


Co vás čeká: Příprava na seskok cca 10-15 minut, nástup do letadla, vyhlídkový let cca 20 min., příprava na výskok, výskok z letadla, volný pád cca 60 s - dle váhy, otevření a let na padáku cca 5-10 minut. Hladké přistání (dá se přirovnat k seskoku ze židle).


Délka: 3 hodiny

Lokalita: Příbram, Mladá Boleslav, Kolín, Hradec Králové, Kunovice, Most, Prostějov

Počet osob: 1

Sezóna: březen-listopad (dle klimatických podmínek)

Pořizování záznamu: Je možné fotit i filmovat.

Při rezervaci termínu si k seskoku můžete přiobjednat fotodokumentaci nebo záznam na DVD. V takovém případě s vámi kameraman projde přípravu na seskok, cestu do letadla i stoupání do 4000 metrů, vyskočí s vámi z letadla a celý let bude fotit či nahrávat na digitální videokameru. Získáte tím kompletní záznam vašeho zážitku - radost, strach, euforii, prostě vše, čím jste si prošli.

Omezení: Tandemový seskok může absolvovat kdokoli, kdo netrpí epilepsií nebo závažnou srdeční chorobou, a to ve věku od 10 do 100 let a maximální váze 100 kg (Mladá Boleslav, Hradec Králové, Most, Kunovice, Prostějov), 115 kg (Kolín), 130 kg (Příbram). Děti a mládež do 18 let pouze se souhlasem rodičů.

Diváci: Jsou vítáni.

Co na sebe: Na seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví a při chladném počasí se mohou hodit tenké rukavice.


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______