basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Představte si, že pod nohami máte výkon 185 koní – a ten řídíte jen svým tělem. Instruktor přidává plyn na vodním skútru. Voda se žene tryskami a adrenalin zase vašimi žilami. Pak lehce napnete nárty, flyboard vás tlačí z vody ven a... voilà! Už letíte. Je to jako na snowboardu: akorát se vznášíte několik metrů nad vodou. Kdo nezažil, nepochopí. Flyboarding, vynález americké armády, si vyzkoušejte i vy – ve Vraném nad Vltavou (Praha-západ).

Flyboard_a

 

Flyboarding – 1 osoba – 30 minut

Představte si, že pod nohami máte výkon 185 koní – a ten řídíte jen svým tělem. Instruktor přidává plyn na vodním skútru. Voda se žene tryskami na flyboardu a adrenalin proudí vašimi žilami. Pak stačí napnout nárty a flyboard vás vytlačí z vody ven…. a... voilà! Už letíte.

Je to jako na wakeboardu: akorát se vznášíte několik metrů nad vodou. Kdo nezažil, nepochopí. Flyboarding si vyzkoušejte i vy – ve Vraném nad Vltavou (Praha-západ).

Flyboard vynalezl francouzský šampión na vodním skútru Frank Zapata v roce 2011. Zařízení je poháněno vodním skútrem .Tlak vody je přesměrováván do 18 m dlouhé hadice a odtud do dvou trysek Flyboardu.

 

 

Flyboard_b

 

Jak přesně zážitek probíhá?

Vše začíná 10minutovým školením - instruktáží na souši, během kterého se naučíte, jak se na flyboardu létá – teoreticky.

Dozvíte se základní informace o ovládání flyboardu, něco o bezpečnosti, pohybu a ovládání tohoto létajícího prkna.

Pak si obléknete neopren, plovací vestu a helmu – a instruktor vás upne do flyboardu. S ním skočíte do vody a počkáte, až vás síla trysek vytlačí nad vodní hladinu.

Nejprve si všechno vyzkoušíte na hladině…a jen se osmělíte, tak můžete vyrazit do vzduchu! A pak začne teprve ten pravý zážitek!

 

 

 

Cena za flyboard zahrnuje:

  • 10 minutová instruktáž o flyboardování - na souši
  • Veškerou výbavu (Flyboard, neopren, plovací vestu, helmu + neoprenové ponožky nebo kuklu)
  • 20 minut ve vodě na Flyboardu - ve vodě, nad vodou a někdy i pod J
  • úrazové pojištění

Máte-li vlastní neopren nebo neoprenové boty/ponožky, vezměte si je s sebou.

Doprovod Vás může bez problému fotit a natáčet z mola, odkud se startuje.

Sezóna květen - září (létá se o víkendu, od července i v pátek)
Počet osob 1
Diváci Jsou vítáni. Ale pozor: až vás uvidí létat, budou chtít flyboardovat také...:)
Rezervace Ideálně 14 dní předem.
Pořizování záznamu Je možné fotit i natáčet.
Délka 30 minut
Lokalita Vrané nad Vltavou (Praha - západ)
Co na sebe Plavky a ručník, případně tričko (pod neopren).
Omezení Flyboard je určen pro osoby starší 16 let s váhou do 120 kg a velikostí nohy od 36,5 do 47. Osoby od 12–15 let pouze v doprovodu rodičů. Pro absolvování zážitku flyboardingu je nutné umět plavat. Zážitku se nemohou zúčastnit osoby se závažným onemocněním, těhotné ženy a osoby pod vlivem alkoholu a omamných látek.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů