basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Philips Ambilight: Obraz, který vás pohltí

1. 1. 2016 - Technologie
Philips je expert nejen na televizory, ale také na osvětlení. Když zkombinoval zkušenosti obou oborů do jednoho, vznikla jedinečná technologie Ambilight.

Philips Ambilight

Ambilight od Philipsu je technologie, kterou jednou vyzkoušíte, a už vám bude u jiných televizorů chybět. Ze dvou, tří, nebo rovnou všech čtyř stran televizoru vyzařuje světlo v barvě obrazu, který je právě na obrazovce. Tím televizor ještě více opticky zvětší obraz a dokonale diváka pohltí.
 


 

Thriller, komedie i videohra

Systém Ambilight je nastavitelný tak, aby sice nabízel perfektní vizuální zážitek, ale zároveň nerušil. U akčního filmu oceníte intenzivní nasvícení, u videohry zase okamžité efekty. Pokud ale sledujete klidný film, například romantickou komedii, můžete jen měkkým světlem dokreslovat atmosféru.

 


 

AmbiLux – devět malých projektorů

Technologie AmbiLux jde potom ještě dál než Ambilight a na zeď za televizorem promítá ještě věrnější světelnou reprodukci obrazu.

Na zadní straně televizoru – standardně tenkého a elegantního – se schovává devět pikoprojektorů. Sofistikovaný software řídí promítání tak, aby byl výsledný zážitek naprosto dechberoucí.

Philips AmbiLux

 

Co potřebujete?

Ambilight není technologie vyhrazená jen nejdražším řadám – televizor s osvětlením seženete jak mezi TOP modely, tak u dostupnějších televizorů střední třídy.

Navíc rozhodně nemusíte mít bílé stěny. V nastavení funkce zvolíte barvu pozadí a systém propočítá, jak mají žárovky zářit, aby nebyl výsledek zkreslený.

Žárovky Hue dokreslí atmosféru v celém pokoji

Domácnost budoucnosti můžete mít i v současnosti. Philips Ambilight samozřejmě komunikuje se systémem Philips Hue, a pokud chcete, můžete světelné efekty rozšířit i na osvětlení. Chytré žárovky Hue také umí měnit barvy, na dění na obrazovce tak může reagovat celá místnost.

Větší zážitek z filmu snad nebudete mít ani v kině.
 

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Typy chladniček: Zorientujte se v nabídce

Typy chladniček: Zorientujte se v nabídce

- Produkty

18. 9.Vybíráte chladničku a čím víc se probíráte e-shopy s elektrem, tím více jste zmatení? Brouzdáte kategoriemi na jednotlivých...Celý článek

Recenze Honor 20: Kouzlete s magickou čtveřicí foťáků

Recenze Honor 20: Kouzlete s magickou čtveřicí foťáků

- Recenze

17. 9.Když byl v květnu představován nový Honor 20, visel nad jeho uvedením do prodeje Damoklův meč, v podobě chybějící podpory produktů...Celý článek

Party reproduktory JBL: O zábavu postaráno

Party reproduktory JBL: O zábavu postaráno

- Produkty

13. 9.Co by to byla za party bez pořádné muziky? Díky reproduktorům JBL můžete nyní z každé melodie vytěžit maximum. Nechte se...Celý článek

Recenze Samsung Galaxy Note10+: To nejlepší od Samsungu

Recenze Samsung Galaxy Note10+: To nejlepší od Samsungu

- Recenze

11. 9.Samsung Galaxy Note 10 byl bezesporu nejočekávanějším smartphonem letošního léta. Konečně jsme se dočkali, a to překvapivě hned...Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
_______