×

Největší showroom Haier otevřen – luxus a inovace k vidění na vlastní oči

16.09.2022

Také letošní rok se v elektro světe nese ve znamení novinek. My jsme pro vás ve spolupráci se značkou Haier otevřeli největší showroom jejích spotřebičů v prodejně OC Letňany. Ti, kteří do experience showroomu zavítají, nahlédnou pod pokličku prémiové značky Haier a více než 40 jejích produktů. O neotřelou zábavu se postarají dotykové obrazovky, hologramy a další moderní technologie. A co ještě na návštěvníky čeká? Čtěte a dozvíte se víc.

Haier

V pražských Letňanech, konkrétně v naší prodejně DATART, mohou zákazníci nově navštívit showroom Haier. Díky své rozloze 115 m2 představuje největší showroom svého typu v České republice, na Slovensku, a dokonce i v celé Evropě. Na místě si zákazníci mohou detailně na vlastní oči prohlédnout 40 vystavených kousků, jež představují chytré pomocníky v domácnosti v oblastech praní a sušení, chlazení, mytí a vaření. V celé své kráse se zde ukážou ty nejlepší kousky, kterými se značka Haier pyšní.

Co všechno je v showroomu k vidění

K vidění jsou v showroomu například multidoor chladničky s nadstandardním vnitřním uspořádáním. Ty se pyšní inovativními technologiemi, jako například Fresher Techs®. Dále také vinotéky, které padnou do každé domácnosti, i profesionální kousky vhodné do gastronomických zařízení. Předvedou se zde rovněž pračky a sušičky poháněné nadstandardně tichým a úsporným invertorovým motorem Direct Motion. Na místě nechybí ani slim pračka se sušičkou s největší kapacitou na trhu SuperDrum Series 9 a řada nejnovějších vestavných spotřebičů na trhu Haier Series 6 a Series 4.

Showroom Haier

Nahlédnutí do virtuálního domova

Co dalšího může zákazníky potěšit? Na stránkách značky Haier mohou zavítat do nového virtuálního showroomu, jenž umožní návštěvníkům seznámit se blíže se značkou a jejími produkty. 3D prostředí promítne produkty do virtuální domácnosti s veškerými detaily, a to nejlepší – prostřednictvím rozšířené reality a mobilního telefonu si mohou zákazníci vyzkoušet, jak by vysněný spotřebič zapadl do jejich domácnosti, a to parametry i designem.

Pokud si od 1. 9. do 31. 12. 2022 zakoupíte na prodejně DATART Praha OC Letňany některý ze spotřebičů Haier, získáte na něj exkluzivně DOPRAVART zdarma.

Haier – skutečná kvalita

Haier Group se již více než 30 let stará o ty nejnáročnější zákazníky v oblasti prémiových spotřebičů. Společnost si od jejího počátku zakládá na výrobě vysoce kvalitních a spolehlivých produktů. Zlomové pro Haier Group bylo období, v němž čelilo obrovské vlně kritiky na defektní chladničky. Tehdejší vedení reagovalo poměrně radikálně zničením veškerých chybných kusů před očima zaměstnanců.

Tímto krokem společnost odstartovala vývoj přizpůsobující se moderním domácnostem i přáním zákazníků a vymezila si nejdůležitější pilíře, na které se bude soustředit – design, kvalitu a inovaci. Mezi značky Haier Group, které zákazníci mohou znát z českého a slovenského trhu patří Candy, Hoover a samozřejmě Haier.

Haier již řadu let po celém světě okouzluje své příznivce spotřebiči s luxusním designem. Značka si také potrpí na nadstandardní parametry a inovativní technologie, kterými oslní i ty nejnáročnější. Haier nabízí svým zákazníkům širokou škálu nejrůznějších domácích spotřebičů, od chladniček přes vinotéky a pračky se sušičkami až po prémiové vestavné spotřebiče, pyšnící se elegancí, umělou inteligencí nebo třeba rozměry na míru. Varné desky a pečicí trouby promění každou kuchyň v království.

 

chci spotřebiče haier

Další aktuality

10 nejlépe hodnocených Siemens produktů roku 2022

10 nejlépe hodnocených Siemens produktů roku 2022

Značka Siemens zaručuje prémiovou kvalitu a neotřelý design svých spotřebičů. Všechny nabízejí spoustu užitečných funkcí a inovativních technologií, které zefektivní váš čas ušetří práci i energie. Př...... Celý článek
10 rad, jak vybrat průmyslový vysavač

10 rad, jak vybrat průmyslový vysavač

Čeká vás rekonstrukce domu nebo se jen chystáte k velkému úklidu vaší dílny či garáže? Tak či onak, kvalitní průmyslový vysavač by ve vaší výbavě neměl chybět. Poradí si s nánosy prachu, stavebního od...... Celý článek
Je to venku! Samsung představil novou řadu Galaxy S23

Je to venku! Samsung představil novou řadu Galaxy S23

Podívejte se s námi na nové nejlepší smartphony Samsung: Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra. Nabízejí až 200Mpx fotoaparát, špičkový výkon a design ohleduplný k přírodě. Mrkněte na ofic...... Celý článek
Samsung Quick Share pro rychlejší a snadnější sdílení

Samsung Quick Share pro rychlejší a snadnější sdílení

Majitelé zařízení Samsung Galaxy pozor. Možná vám během používání zařízení unikla jedna skvělá funkce, která vám ulehčí život. Jedná se o funkci Quick Share pro pokročilé sdílení souborů (nejen) na bl...... Celý článek
Oslavte Silvestr s 9 nejvtipnějšími recenzemi našich zákazníků

Oslavte Silvestr s 9 nejvtipnějšími recenzemi našich zákazníků

Jelikož se pomalu blíží konec roku a začátek nového, začínáme oslavovat i my v DATARTu. Čas v práci jsme si zpříjemnili čtením vtipných zákaznických recenzí, které nás upřímně pobavily. Tak se pohodln...... Celý článek