4 zásadní důvody, proč jít pro dárky k nám

6. 12. 2017 - Služby
Máme pro vás čtyři zásadní důvody, proč nakupovat vánoční dárky na DATART.cz.

Garance výměny dárku

Máte představu o vánočním dárku, ale nejste si jistí, jestli splní očekávání? Nevadí! V DATARTu vám garantujeme možnost vrácení zakoupeného zboží až po Vánocích. Pokud jste dárek zakoupili v období od 1. 12. do 24. 12. 2017, můžete zboží vrátit hned první pracovní den po Vánocích 27. 12. a dále až do 6. 1. 2018. Vztahuje se na všechny produkty podléhající jinak běžným podmínkám vrácení, tedy nepoužité, nepoškozené v původním obalu včetně kompletního příslušenství a s dokladem o koupi. Možnost vrácení je ve kterékoli z prodejen DATART.

 

Garance doručení do Vánoc

Jen z DATARTu budete mít největší jistotu, že dárky rozbalíte pod vánočním stromečkem a ne až v novém roce.

  • Dárky budeme rozvážet naší nejlépe hodnocenou službou na trhu DATART dopravou ještě 20. prosince až do vyčerpání dopravních slotů.
  • Dárky si můžete objednat s vyzvednutím v jakékoli naší prodejně a odnést si je i na Štědrý den. Připomínáme, že vyzvednutí je ve všech našich prodejnách ZDARMA. Na Štědrý den budeme mít otevřeno do 12:00 (konkrétní sváteční otevírací časy najdete na stránkách jednotlivých prodejen).
  • Na našich výdejních místech v prodejnách PONT si objednané zboží můžete pohodlně vyzvednout cestou z práce ještě 19. 12. 2017, samozřejmě ZDARMA.
  • Letošní novinkou je možnost vyzvednutí dárků také v Poštomatech České pošty, a to až do 19. 12. 2017. Tato výdejní místa jsou určená pro méně rozměrné zboží a fungují ve dne v noci.


Přehlednou garanci doručení pro jednotlivé způsoby dopravy najdete zde.

Předvánoční Bezva dny v DATARTu

Dárky v DATARTu můžete pořídit i na splátky, v případě poctivého splácení automaticky získáte 100 % úroků zpět! Úroky budou vráceny na DATART kartu, pokud včas a řádně splatíte Váš úvěr.

Využijte mimořádnou akci splátkové Bezva dny a nakupte na splátky v termínu od 8. 12. do 11. 12. 2017. Během této akce společnosti Home Credit a.s. máte možnost získat až 100 % úroků zpět. Nabídka platí pro nákup na spotřebitelský úvěr. Více informací o splátkách se dozvíte zde.

Při nákupu na splátky navíc v den nákupu nemusíte mít k dispozici žádnou hotovost, protože výše akontace je 0 %. Splácet začnete jednoduše až v lednu 2018 a necháte svou peněženku přes Vánoce odpočívat.

Doprava zdarma

Nakupte dárky v celkové hodnotě nad 1 000 Kč a dopravu prostřednictvím České pošty, nebo přepravní společností DPD máte ZADARMO

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Šetřete peníze a přírodu. S myčkami Bosch zvládnete obojí

Šetřete peníze a přírodu. S myčkami Bosch zvládnete obojí

- Produkty

3. 3.Rodinná večeře, příjemné odpoledne s přáteli, oslava… to vše má jedno společné. Dobré jídlo. S dobrým jídlem je...Celý článek

Stažení výrobku – Prodlužovací kabel AQ, 230 V, 3pólový, 3 m, AUDCP93030

Stažení výrobku – Prodlužovací kabel AQ, 230 V, 3pólový, 3 m, AUDCP93030

- Služby

3. 3.Vážení zákazníci, bezpečnost výrobků, které vám nabízíme, je pro nás na prvním místě. Dovolujeme si vás tímto informovat, že...Celý článek

Recenze Samsung Galaxy S21 Ultra 5G: Vlajková loď sbírá ovace

Recenze Samsung Galaxy S21 Ultra 5G: Vlajková loď sbírá ovace

- Recenze

2. 3.S rokem 2021 přišla mezi nás jedničková řada smartphonů Samsung a s ní i to nejlepší, co může nabídnout – Samsung...Celý článek

Nový Samsung Galaxy S21 5G s bonusem

Nový Samsung Galaxy S21 5G s bonusem

- Služby

2. 3.Vyměňte starý Samsung za nový a získejte bonus až 5 000 Kč!Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů