basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Slevy s kartou Moneta na vybrané telefony Samsung

7. 2. 2018 - Služby
Vlastníte kartu Moneta Money Bank s věrnostním programem bene+ ? Zůstáváte věrni značce Samsung a cítíte, že nastal čas se rozloučit se svým starým smartphonem a pořídit si nový, spolehlivý a ověřený model? Vydejte se pro něj k nám! DATART vám jako opravdový specialista opět nabízí něco navíc! Získejte slevu na nákup telefonů Samsung A3 a A5 s kartou Moneta a uplatněte zároveň Samsung cashback jako bonus.

Chystáte se ke koupi nového chytrého telefonu, ale odpověď na otázku, který je ten pravý, vám nedá spát? Využijte exkluzivní slevu s platební kartou Moneta, vyberte si mobilní telefon Samsung A3 nebo A5 a získejte slevu až 3 500 Kč!

Jak na to?

Pokud se vydáte ve dnech mezi 7. - 14. únorem 2018 do kterékoliv naší prodejny DATART nebo zvolíte pohodlnější nákup v našem e-shopu, můžete uplatnit hned dva bonusy na telefony Samsung Galaxy A3 (2017) a Samsung Galaxy A5 (2017). Stačí se jen rozhodnout, který si získá vaše srdce.

Jediné, co pro to musíte udělat, je zaplatit v prodejně nebo v našem e-shopu kartou Moneta Money Bank s věrnostním programem bene+ a užít si jedinečnou slevu 1 000 Kč na modely Samsungu A3 a 1 500 Kč na modely Samsungu A5. 
 

Kolik za telefon zaplatím?

Samsung Galaxy A3 (2017) na místě se prokážete kartou Moneta a zaplatíte z 6 999 Kč pouhých 5 999 Kč, abyste uplatnili slevu v maximální možné míře, využijete ještě Samsung bonus 1 500 Kč, který dostanete zpět na váš účet. Takže vás telefon bude stát 4 499 Kč.

Samsung Galaxy A5 (2017) v prodejně zaplatíte místo 8 999 Kč pouhých 7 499 Kč, pokud uplatníte i Samsung bonus, klesne cena po splnění příslušných podmínek na 5 499 Kč.

Pokud se rozhodnete pro koupi na DATART e-shopu, v sekci Doprava a platba zvolíte jednoduše platební metodu Platba kartou MONETA a cena vám bude automaticky snížena. Pokud zároveň uplatníte Samsung cashback, máte možnost ušetřit na vybraných telefonech až 3 500 Kč. Pro využití Samsung cashback bonusu je nutné se nejprve registrovat. Více o tom, jak bonus využít se dozvíte zde.

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů