Vykoupíme vaše staré zařízení a přidáme až 2 000 Kč na nové od Apple

24. 8. 2020 - Služby
Přemýšlíte nad koupí nového iPhonu nebo MacBooku? Tak už nepřemýšlejte a přineste k nám na prodejnu vaše staré zařízení. My ho vykoupíme a rovnou vám přidáme až 2 000 na nové Apple zařízení.
 

Přineste na jakoukoli prodejnu DATART vaše staré zařízení (od mobilních telefonů až po Apple Watch), my spočítáme jeho hodnotu a pomocí vykoupené částky snížíme cenu nového zařízení od Apple. Při jeho nákupu tak rovnou šetříte! Nové Apple zařízení teď navíc pořídíte dvakrát výhodněji, a to nejen díky výkupu, ale také díky bonusu až 2 000 Kč!

Jakých zařízení se výkup přesně týká?

  • smartphonů (iPhone, ale i další značky)
  • tabletů (iPad, ale i další značky)
  • Apple Watch a Samsung Galaxy Watch

Stolní počítače a notebooky naopak nevykupujeme.

Na nové Apple zařízení vám přispějeme. Kolik?

Jak výkup probíhá?

1.  Na jakoukoli naši kamennou prodejnu přinesete svoje staré zařízení (konkrétní typy zařízení, kterých se výkup týká, najdete výše).
2.  Váš přístroj naceníme za nejlepších možných podmínek. Zohledňujeme značku, model, funkčnost přístroje i vnější opotřebení. Abychom přístroj mohli vykoupit, je nutné, aby šel zapnout.
3. Vyberete si nové zařízení od Apple – cenu nového přístroje snížíme pomocí vykoupené částky a přidáme bonus, jehož výše se odvíjí od toho, jaký Apple model kupujete (konkrétní částky jsou vypsány výše).
4.  Zařízení můžete kombinovat. Jeden příklad za všechny – my od vás vykoupíme váš starý smartphone a vy si místo něho vyberete třeba nový iPad. Cena nového zařízení však musí být vždy vyšší než cena vykoupeného zařízení.

Příklad:

Váš starý telefon naceníme částkou 5 000 Kč. Vy si vyberete iPhone v hodnotě 9 990 Kč. K němu navíc získáte bonus 500 Kč, takže za nový iPhone ve finále zaplatíte jen 4 490 Kč!

V případě, že vaše staré zařízení už nebude funkční, bude velmi poškozené, nebo se bude jednat o velmi starý model, nevykoupíme jej. I přesto však u nás můžete přístroj nechat a my ho za vás ekologicky zlikvidujeme. Na výkupní bonus v tomto případě nárok mít nebudete.

Podmínkou pro vykoupení starého zařízení je nákup nového od Apple. Bonusy lze kombinovat s jinými slevami a akcemi. Akci mohou využít také naši VIP zákazníci.

Akce platí od 24. 8. do 30. 9. 2020 pouze v prodejnách DATART.

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Motorola G9 Plus: Velikán s perfektním výkonem

Motorola G9 Plus: Velikán s perfektním výkonem

- Recenze

26. 10.Mobilní trh se rozrostl o další kousek, konkrétně o model Motorola G9 Plus. Co nám nabídne z pohledu výkonu a výdrže? Má cenu...Celý článek

Otevřeli jsme pro vás výdejní místa

Otevřeli jsme pro vás výdejní místa

- Služby

23. 10.<strong>Přeměnili jsme prodejny DATART na výdejny. Nakupujte online a bezpečně vyzvedávejte tak, jak jste zvyklí.</strong>Celý článek

Recenze Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G: Nejlepší z nejlepších!

Recenze Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G: Nejlepší z nejlepších!

- Recenze

23. 10.Jak už je u značky Samsung zvykem, každoročně nás zásobuje hned několika novými smartphony. Těm z&nbsp;vás, kteří vzhlížejí jen...Celý článek

Video: Fotoškola s Canonem – aplikace a software pro jednodušší fotografování

Video: Fotoškola s Canonem – aplikace a software pro jednodušší fotografování

- Rádce

22. 10.Máme pro vás třetí díl našeho seriálu fotoškoly s Canonem. Tentokrát se zaměříme na praktické aplikace a software, které vám...Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů