Bílé elektrospotřebiče LG: Získejte LED žárovky zdarma!

9. 6. 2014 - Služby
Společnost LG pokračuje ve své snaze vyrábět ekologické produkty, což dokazuje mimo jiné i novou akcí, kdy vám daruje praktické dárky. Kupte si libovolný spotřebič LG z kategorií praček, sušiček, ledniček či myček a dostanete k němu špičkové LED žárovky!

LG LED zdarma

Společnost LG přichází opět se zajímavou akcí, která odmění zákazníky za nákup velkých bílých spotřebičů. Tentokrát se společnost zaměřila na ekologickou a zároveň velmi praktickou stránku věci. Každý zákazník, který nakoupí libovolný spotřebič LG z níže uvedených kategorií, obdrží dle ceny zakoupeného produktu od jedné do tří špičkových úsporných LED žárovek.

Jak odměnu získám?

LG žárovky zdarmaV momentě kdy si produkt zakoupíte, stačí se zaregistrovat na stránce www.lgdarky.cz . Nárok na získání dárku vzniká teprve úspěšným zaregistrováním zákazníka skrz výše uvedenou webovou stránku.

Abyste se mohli zaregistrovat, je nutné výrobek zakoupit nejdéle do 30. 7. 2014.

Následně máte na registraci výrobku čas do 18. 08. 2014. Pokud nedojde do tohoto data k registraci, nárok na získání dárků zaniká. Času přesto máte dostatek. Neváhejte tedy tuto zajímavou akci od společnosti LG využít.

 

 

 

Zde naleznete odkazy na výrobky LG v jednotlivých kategoriích:

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů