S iBOD kartou budou telefony Lenovo o 10 % levnější

14. 2. 2017 - Služby
Máme dobrou zprávu pro všechny uživatele iBOD karty. Stručně řečeno, pokud na ní máte alespoň jeden ibod, získáte mobily se slevou 10 %. Akce platí od 13. 2. do 26. 2. 2017.

Sleva 10 % na mobily Lenovo v každé prodejně

Pokud nás navštívíte v prodejnách, získáte slevu velmi jednoduše. Vyberete si z nabídky zařízení Lenovo to, které byste si rádi odnesli, u pokladny předložíte aktivovanou iBOD kartu, prodavač zkontroluje, zda-li na ní máte alespoň jeden ibod a odečte 10 % z ceny produktu.

I v e-shopu ušetříte

Telefony Lenovo seženete levněji i v e-shopu DATART. Je třeba se přihlásit pod svým uživatelským účtem, ke kterému je přiřazena vaše iBOD karta. Pokud iBOD kartu vlastníte, ale nemáte ji spárovanou se svým účtem pro nákup, lze vytvořit navázání v sekci Můj účet/Věrnostní karty iBOD, kde vepíšete číslo své karty.

Jak propojit účet DATART s iBODem?


1.: Přihlašte se ke svému DATART účtu. Je to stejné, jako u běžného nákupu.


2.: V dalším kroku vstupte do sekce Můj účet. Zde si můžete procházet zpracovávané objednávky či elektronické účtenky, ale hlavně vytvořit vazbu na svou iBOD kartu.


3.: Napište do políčka číslo své iBOD karty a potvrďte. Od této chvíle budeme v DATARTu vědět, že vám máme na kartu připisovat ibody a zároveň jimi můžete i platit. Pak už stačí jen přejít do kategorie produktů Lenovo a vybírat.

Co když iBOD kartu nemám?

Založte si ji! Díky dlouhému seznamu partnerů její výhody ocení každý – někdo prostřednictvím slev na pohonné hmoty, někdo na hračky, jiný třeba na optické pomůcky. Registrace je zcela zdarma.

Akce platí pro nákup maximálně tří kusů na jednu iBOD kartu, na jednu objednávku lze pořídit pouze jeden spotřebič. Akce je rovněž limitovaná celkovým počtem 1000 prodaných kusů.

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Chtějte od svého počítače víc s Windows a Microsoft 365

Chtějte od svého počítače víc s Windows a Microsoft 365

- Produkty

29. 9.Jen máloco nás při práci dokáže otrávit víc než starý pomalý počítač. Pokud pracujete na starším zařízení, jeho stinné vlastnosti...Celý článek

Objevte kouzlo plnoautomatických kávovarů Melitta

Objevte kouzlo plnoautomatických kávovarů Melitta

- Produkty

25. 9.Možností jak si připravit kvalitní kávu stále přibývá. Jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak si rychle nachystat šálek...Celý článek

Recenze Sony Xperia 1 II: To nejlepší z japonské dílny

Recenze Sony Xperia 1 II: To nejlepší z japonské dílny

- Recenze

23. 9.Tuhle vlajkovou loď od Sony jsem dlouho vyhlížela. Vzhledem k její ne zrovna malé ceně jsem měla docela vysoká očekávání....Celý článek

Nikon Z 5: Fullframová bezzrcadlovka pro každého

Nikon Z 5: Fullframová bezzrcadlovka pro každého

- Produkty

22. 9.Bezzrcadlovky postupně ukrajují na trhu špičkových potoaparátů stale větší porci místa. Jejich stale rostoucí popularitu si dobře...Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů