Vařte jako profík s opravdu špičkovým příslušenstvím

8. 7. 2015 - Produkty
Záleží nám na vaší spokojenosti – a proto vám mimo běžný sortiment nabízíme i produkty, které každý den využívají profesionálové. Užijte si kvalitu, díky které vám budou sloužit pěknou řádku let.

Znáte to, člověk si koupí laciný mixér (nebo jiného pomocníka) a po pár použitích má chuť jej vyhodit. Levné produkty jsou totiž často nekvalitně zpracované a se špatnou ergonomií, nenabízí dostatek výkonu a o funkcích navíc netřeba ani mluvit. I přesto, že už se většina z nás několikrát podobně spálila, kupujeme nekvalitní spotřebiče dál – lákavé ceně zkrátka často nedokážeme odolat a chceme to „alespoň vyzkoušet“.

Ti z nás, kteří rádi a často vaří, se rozhodli podělit o své tipy na kvalitní spotřebiče do kuchyně. A tak vznikl následující výběr: pro běžného spotřebitele to budou prakticky neznámé značky, ve světě kuchtění ale něco znamenají. A věřte, že patří k opravdu tomu nejlepšímu na trhu.

Spiralizér Lurch Tornados 00010301

Lurch Tornado 00010301Jste vitarián nebo si jen potrpíte na čerstvě a ne tepelně upravené zelenině a ovoci? V tom případě se kvalitní spiralizér stane ihned vaším nejlepším pomocníkem. Najdete jej v kuchyních veganů, vitariánů, ale i profesionálních kuchařů, kteří se specializují na výrobu raw food.

Co je RAW food?

Raw food jsou pokrmy, které neprošly tepelnou úpravou (zahřátí nad 45 °C). Díky tomu totiž nabídnou více vitamínů, živin a celkově jsou tak zdravější. Raw food povětšinou znamená stravování se oříšky, plody stromů a keřů nebo zeleninou. Lidé, kteří se tak stravují, jsou nazýváni vitariáni.

Spiralizér vám umožní připravovat ze zeleniny například špagety nebo plátky. Spotřebič je kvalitně zpracován a dodáván se dvěma nerezovými hroty a 20 dřevěnými. Navíc se snadno čistí a díky uchycení pomocí přísavek je zajištěna stabilní pozice.

Prohlédnout tento produkt

Personal Blender PB350 Stolní mixér Personal Blender PB350

Stolní mixér, který zaujme extra bohatým příslušenstvím a snadným použitím. Oproti běžným mixérům totiž využívá opačný způsob plnění nádoby. Nádobu totiž jednoduše naplníte ingrediencemi, které chcete smíchat, zašroubujete uzávěr a usadíte ji na základnu s motorem. Zatlačíte na nádobu a už mixujete (výkon až 200 W).

Velkou předností tohoto modelu je to, že v balení je několik nádob různých velikostí, takže nemusíte neustále umývat jednu misku. Poradí si přitom s drcením ledu, přípravou koktejlů či ovocných sorbetů a poslouží dokonce skvěle i pro mletí kávy a sekání (například ořechů). Samotný přístroj je navíc velmi kompaktní, takže jej s sebou můžete snadno vzít třeba na dovolenou.

Prohlédnout tento produkt

Mixér Vitamix Pro 500

Vitamix Pro 500Klenot mezi mixéry – to je Vitamix Pro 500, který zvládne díky třem přednastaveným režimům automaticky připravit smoothies, mražené dezerty i horké polévky. Samozřejmě ale můžete vše připravovat i manuálně – vše je jen na vás. Je vybaven motorem s výkonem dvou koňských sil (nože rotují rychlostí až 386 km/hod), takže si snadno poradí i s nejtěžšími úkoly, navíc nechybí ani pulzní spínač. Je zpracován z nerezu, takže slibuje dlouhou životnost a exkluzivní vzhled.

O značce

Společnost Vitamix založil už v roce 1921 v USA Grover Barnard. První mixér začal prodávat v roce 1937. Od té doby patří Vitamix mezi výrobce nejkvalitnějších mixérů, které se vyjímají luxusním zpracováním a nadstandardními funkcemi. Od roku 1985 se pak mixéry Vitamix využívají ve většině předních světových profesionálních kuchyní.

Součástí balení je navíc patentované pěchovadlo a speciální recepty na DVD. Vysokou známkou kvality je pak skutečnost, že každý kus je vyroben v USA a přísně testován, aby splňoval ty nejvyšší standardy. Společnost na něj proto nabízí exkluzivní 7letou záruku.

Prohlédnout tento produkt

Kuvings B6000 Odšťavňovač Kuvings B6000

Nízkootáčkový odšťavňovač té nejvyšší kvality. Vyšší investici rychle oplatí výsostnou kvalitou zpracování a hlavně vysokou výtěžností šťávy, takže dlouhodobě spotřebujete výrazně méně ovoce. Tento model má velký plnící otvor, takže do něj můžete snadno vkládat i větší kusy ovoce, jako jsou například jablka. Aby společnost zajistila vysoký výkon pro rychlé zpracování ovoce a zeleniny, sama vyrábí motor, který dokáže v kuse běžet až 30 minut! Důkazem obrovského výkonu byl test krouticího momentu, kdy šnek odšťavňovače přes navíjené lano odtáhl automobil Mercedes Benz třídy E (hmotnost zhruba 2 tuny).

Velkou předností je extra tichý chod bez vibrací, který je umožněn právě nízkootáčkovou technologií. Čerstvý džus ke snídani si tak můžete udělat, aniž byste vzbudili celou rodinu. Musíme říkat více?

Prohlédnout tento produkt

Kuvings sada Exclusive

O značce

Kuvings je přední výrobce menších domácích spotřebičů, který byl založen už v roce 1978. Soustředí se výhradně na produkty spojené se zdravým životním stylem. Často je oceňována za pokrokový design a jednoduchost použití v kombinace se špičkovou kvalitou zpracování.

A k odšťavňovači Kuvings B600, který je často nazýván Mercedesem mezi odšťavňovači (možná i kvůli onomu extrémnímu testu), rozhodně doporučujeme dokoupit sadu Exklusive. Díky ní totiž můžete vyrábět smoothies, zmrzliny nebo třeba mražené dezerty.

A největší výhoda? Přesně víte, z čeho tyto lahůdky děláte, což u kupovaných potravin nikdy přesně nezjistíte.

Prohlédnout tento produkt

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů