Bosch Tassimo: získejte kávovar s 50% slevou!

9. 7. 2014 - Produkty
Pokud se chystáte zakoupit kávovar a navíc se vám líbí přístroje Tassimo od Bosche, je ideální čas nákup zrealizovat. Firma Bosch nabízí fantastickou slevu 50%. Jak slevy dosáhnout?

Znáte to. Vůně kávy a její chuť. Ráno tato kombinace pomáha překonávat ranní únavu nejednomu z nás. Firma Bosch nyní přichází s nabídkou, která se jen tak nevidí. Na své kávovary, kromě modelové ředy T20 (kódové označení TAS2xxx) nabízí slevu 50 procent!

Bosch Tassimo

Jak slevy dosáhnout?

Podmínky jsou velmi jednoduché. Stačí, když si u nás na prodejně zakoupite 5 druhů kapslí Tassimo a přímo při placení získáte okamžitě slevu 50% na nákup nového přístroje Tassimo. Zdá se vám to příliš jednoduché? Chybí vám zde nějaké podmínky psané malým písmem na konci článku?

Nic takového zde nehledejte. Vyberte si 5 druhů kapslí, případně si nechte poradit od našich specialistů na prodejnách a rychle s kávovarem a kapslemi k pokladně. Firma Bosch si je velmi vědomá, jak moc její nabídka je atraktivní, a tak je limit akce stanoven na 4 500 ks jak pro Českou republiku, tak pro Slovensko. Časové omezení akce je od 1. 6. do 31. 7. 2014. V případě dosažení uvedeného limitu bude akce ukončená dříve. Veškeré informace najdete na stránkách Tassimo.

 

 

 

 

 

Vyhledat v článcích

Vybrané produkty

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů