basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Kingston novinkyJste nadšenými fotografy či kameramany, ale už prostě nevíte, kam všechny zachycené vzpomínky uložit? V tom případě se vám budou určitě hodit nové paměťové karty Kingston, které jsou rychlejší, výkonnější a mají jiné balení. Stačí si jen vybrat, který ze čtyř druhů vám bude pasovat nejvíc.

Je stvořena pro pohyb. Jestli chvilku neposedíte a máte tendenci stále něco zaznamenávat, je pro vás paměťová SD karta Kingston Canvas GO! Plus jako dělaná. Vynikající přenosové rychlosti urychlí pracovní postup a vy tak budete mít čas na další dobrodružství.

Je stvořena pro video. Ale uchovat fotky zvládne taky. Paměťová microSD karta Kingston Canvas GO! Plus se chlubí rychlostí U3 a V30, takže na ni můžete v pohodě uložit úžasné 4K Ultra-HD videa i fotografie, aniž byste měli obavu z pomalé rychlosti. Je skvělou volbou pro akční kamery nebo drony.

Je stvořena pro akci. Paměťová SD karta Kingston Canvas React Plus nikdy nezpomaluje, stejně jako váš objekt zájmu. Bez problémů uchová nejen 4K či 8K videa, ale také fotografie ve vysokém rozlišení. V případě, že váš fotoaparát podporuje nejrychlejší standard UHS-II, si můžete užít rychlost záznamu až 260 MB/s.

Je stvořena pro Android. Máte mobil plný vzpomínek, které nejsou nikde uložené? Tak teď už budou, a to rovnou na paměťové microSD kartě Kingston Canvas React Plus. Důležitá data tak můžete přenášet a upravovat až 10x rychleji oproti běžným kartám.

A pro co jste stvořeni vy?

Kingston novinky

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů