To musíte vyzkoušet! Ochutnejte SodaStream s prémiovými příchutěmi z řady Pepsi

Máte doma SodaStream a nemůžete si vynachválit jeho používání? Žádné jednorázové plastové lahve, méně odpadu, dokonce ušetříte nějaké finance třeba na výlet. Pokud se vám ale občas zastesklo po oblíbených nápojích, máme pro vás skvělou zprávu – perlivou vodu ze SodaStream si nyní vylepšit příchutěmi z řady Pepsi, a tak si vychutnat oblíbený nápoj podle vašeho gusta!
Ať už jste milovníci Pepsi, Pepsi MAX, Mirindy, Mirindy Light, 7UP či 7UP Free, teď si všechny tyto nápoje můžete dopřát i doma. Balení příchutě od SodaStream o objemu 440 ml vám vystačí na výrobu až 9 l výborného nápoje. Pokud si vyberete „lehčí verzi“, nápoj si budete moci vychutnat dokonce bez cukru.
Ještě nemáte výrobník sodové vody? Pak sáhněte rovnou po mega pack balení, ve kterém naleznete výrobník SodaStream, litrovou lahev, bombičku s CO2 plynem až na 80 litrů perlivé vody, příchuť Pepsi MAX a 4 testovací příchutě! Abyste se o výborný nápoj mohli i podělit nebo si vzít s sebou zásobu třeba na výlet, přijde vhod sada 3 originálních lahví SodaStream.

Do těchto příchutí se zamilujete, neváhejte a kupte si tu svou nejoblíbenější!

 

To musíte vyzkoušet! Ochutnejte SodaStream s prémiovými příchutěmi z řady Pepsi

Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Dostupnost na prodejně
    Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
  • Značka
  • Kategorie

Zobrazuji 1 - 8 ze 8

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů