Nová sluchátka Sony

Když byste celé okolí nejradši kompletně vypli a uzavřeli se do vlastního světa, potřebujete sluchátka, která vám okolní ruchy a hlasy potlačí. Dobrou zprávou je, že už nemusíte hledat, přichází Sony WF-1000XM4 – nová pěnová True Wireless sluchátka s nejlepším aktivním potlačením hluku na trhu a podporou Hi-Res bezdrátového přenosu zvuku!

Zapomeňte na kabely a radujte se ze skvělého zvuku s frekvenční odezvou 20–20 000 Hz! Při hovorech už vás nebude díky všesměrovému mikrofonu a pokročilým funkcím k odstranění okolního ruchu nic rušit. Funkce Speak to Chat okamžitě ztiší zvuk při mluvení, zatímco funkce Quick attention umožní ztišení zakrytím sluchátka v momentu, kdy na vás někdo promluví. O rychlé spárování s vaším smartphonem se postará Google Fast pair a pak už si jen můžete užívat bohatý zvuk. Využít můžete také přehrávání skladeb nahraných v režimu 360 audio.

A co výdrž? Sluchátka Sony WF-1000XM4 dosahují na jedno nabití výdrže 12 hodin a s nabíjecím pouzdrem vás potěší dokonce 36hodinovou společností. Dobíjet navíc můžete i bezdrátově! Odolnost vůči stříkající vodě pak zajistí certifikace IPX4.

 

Nová sluchátka Sony

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Dostupnost na prodejně
    Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
  • Značka
  • Kategorie

Zobrazuji 1 - 1 ze 1

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů