basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Samsung Galaxy Note 8

Předobjednejte již nyní
Získejte dokovací stanici DeX v hodnotě 3 500 Kč
a přeměňte svůj telefon na počítač
Tvořte velké věci
Získejte dokovací stanici DeX v hodnotě 3 500 Kč a přeměňte svůj telefon na počítač
Tvořte velké věci
DÁREK
k předobjednávce
Samsung DeX přemění váš telefon na počítač
Vložte Galaxy Note8 do dokovací stanice DeX, propojte ji s vaším monitorem, klávesnicí a myší. A vaše Samsung kancelář je na světě!
Štíhlý a vybavený
Zachyťte život přesně tak, jak se odehrává. Díky zadnímu duálnímu 12 Mpx s optickým zoomem a přednímu 8 Mpx fotoaparátu vám již neunikne jediný okamžik.
Pro práci i zábavu
S citlivým inteligentním S Pen pište a kreslete přímo na obrovský 6,3“ Infinity displej. Galaxy Note8 disponuje rychlým bezdrátovým nabíjením, stejně tak i snímačem otisků prstů a navíc je telefon vybaven snímačem oční duhovky. Součástí jsou samozřejmě i všechny běžné funkce včetně WiFi, Bluetooth, NFC, LTE.. na kompletní specifikaci se podívejte zde.
Platí jen
do 14.9.
Limitovaná nabídka s dokovací stanicí DeX
Nečekejte, nabídka platí jen do 14. 9. 2017 nebo do vyprodání zásob.
Vyberte si barevnou variantu
Samsung Galaxy Note 8
26 999 Kč
PŘEDOBJEDNAT
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů