Vaše obyčejné každodenní úkoly budou od teď neobyčejné

Samsung Galaxy Note 3

SNADNÉ KAŽDÝ DEN
S PEREM S PEN

INTELIGENTNĚJŠÍ MULTITASKING
NA 5,7PALCOVÉM DISPLEJI

SAMSUNG GALAXY
NOTE 3 White

Bezdotykový příkaz

Vybarvěte si život nanovo pomocí palety pěti užitečných funkcí pera S Pen

S perem S Pen je život opět o něco jednodušší. Když pero S Pen podržíte nad displejem a stisknete jeho tlačítko, okamžitě získáte přístup k pěti užitečným funkcím pera S Pen:

Akční poznámka

Okamžitě aktivujte své poznámky

Zapisujte si poznámky k činnostem, které potřebujete udělat hned nebo později.Pomocí aplikace Akční poznámka můžete své rukopisné poznámky proměnit na odkazy umožňující provedení akce: hovory, nové kontakty, úkoly, e-maily, vyhledávání na webu nebo hledání míst. Můžete si například zapsat telefonní číslo, vybrat možnost Odkaz na akci a bez jakýchkoli dalších kroků zavolat přímo na dané číslo.

Album výstřižků

Uspořádejte si důležité součásti svého života – kdykoli a kdekoli

Už se nemusíte stresovat organizováním informací a obsahu uloženého ve vašem telefonu. Mobilní telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje snadno sledovat a kategorizovat obrázky, videa a další obsah jednoduchým klepnutím na tlačítko Album výstřižků v bezdotykovém příkazu. Stačí jednoduše zakroužkovat informace nebo obrázek, který chcete uložit, a přesunout daný obsah do aplikace Album výstřižků. Kategorizování informací a vytvoření vlastního přizpůsobeného alba výstřižků nebylo ještě nikdy tak snadné.

S Finder

Vyhledávejte s možnostmi, které jsou dostatečně podrobné na to, abyste mohli najít cokoli ve svém telefonu nebo na webu.

V telefonu GALAXY Note 3 se obsah nedokáže ztratit. Pomocí funkce S Finder můžete v celém svém telefonu vyhledávat cokoli – od rukou psaných poznámek až po informace na webu. Přístup k funkci S Finder lze získat jednoduchým kliknutím perem. Na jednom místě pak stačí zadat klíčová slova, v případě potřeby použít filtry data, místa nebo obsahu a vyhledat související obrázky, videa, hudbu, osobní poznámky, dokumenty, události, konverzace a dokonce různé rady a tipy. Vyhledávání je jednoduché díky automatickému ukládání data a značkám polohy v aplikacích Fotoaparát, S Poznámka, Album výstřižků, Záznamník a dalších.

Nová funkce S Poznámka

Snáze a rychleji si zapisujte a organizujte své nápady

Psaní poznámek si nyní budete vychutnávat více než kdykoli předtím. Nová funkce S Poznámka vám umožňuje rychle si zapisovat poznámky na velká plátna, bez problémů je procházet a nádherně je upravovat, aniž byste museli cokoli přepisovat nebo překreslovat. Funkci S Poznámka lze také synchronizovat se službou Evernote nebo účtem Samsung, abyste si daný obsah mohli prohlížet v počítači nebo na tabletu. Funkce Jednoduchý graf vám kromě toho umožňuje okamžitě proměnit rukou nakreslené grafy na grafy s profesionálním vzhledem. Ano, to všechno je nyní možné s novou funkcí S Poznámka.

Nová funkce Snadný výstřižek

Elegantní a automatické ořezávání obrázků

Úhledně ořezané obrázky už nejsou výsadou profesionálních nástrojů. Stačí, když vyberete oblast, která se má oříznout, a nová funkce Snadný výstřižek okamžitě odstraní pozadí, čímž obrázku dodá profesionální vzhled. Rozšiřte hranice své kreativity s novou funkcí Snadný výstřižek.

Přímé zadávání údajů pomocí pera

Pište pomocí pera S Pen namísto tisknutíjednotlivých kláves

Telefon GALAXY Note 3 rozpoznává text psaný rukou i text zadaný pomocí klávesnice. Pokročilá technologie rozpoznávání rukopisu dokáže přesně číst většinu stylů písma a psaný text převádí na funkci zprávy, plánovače, budíku nebo telefonu. S touto funkcí si můžete vychutnávat větší univerzálnost a flexibilitu.

Více oken

Svobodně, inteligentně a bez námahy toho zvládněte více najednou

Podpora více oken znamená více než jen otevření dvou různých aplikací a jejich současné zobrazení na displeji. Pomocí režimu přetažení v novém vícenásobném okně můžete snadno a okamžitě přetahovat slova nebo zachycené snímky z jednoho okna do druhého, čímž získáte vyšší produktivitu při používání různých aplikací. Tutéž aplikaci nyní můžete otevřít i ve dvou oknech současně: v jednom okně si například můžete číst zprávy, zatímco v druhém vyhledáváte nebo se díváte na videa na YouTube, nebo můžete najednou chatovat se dvěma různými lidmi v aplikaci ChatON a podobně. S telefonem GALAXY Note 3 si můžete vychutnávat multitasking na nové úrovni.

Okno pera

Umožňuje rychle provést jiný jednoduchý úkol

Kdekoli na obrazovce můžete otevřít nové okno, ať už malé nebo velké. Telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje provádět více úkolů současně pomocí nových oken, aniž byste museli přerušit svou práci na hlavní obrazovce. Když například připravujete prezentaci, můžete vytvořit menší okno, ve kterém budete mít přístup ke kalkulačce k rychlým výpočtům. Práce v různých oknech současně nebyla ještě nikdy tak snadná.

5,7palcový displej Full HD

Udělejte si z každodenního sledování příjemnou rutinu

GALAXY Note 3 s 5,7palcovým displejem Full HD. Tento větší displej umožňuje efektivní multitasking a poskytuje maximální zážitky ze sledování obsahu. Objevte, kam vás tento větší displej může zavést.

Můj časopis

Přizpůsobte si zobrazení pomocí rozložení podobných časopisu

Telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje získat své vlastní rozhraní časopisu na velkém displeji. Vychutnávejte si zprávy, sociální média a další obsah na jednom místě s vybraným obsahem ve formě moderní a dynamické prezentace. Vychutnávejte si funkci Můj časopis, s níž vám neunikne nic důležité.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů