basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Nokia

Přesto, že je Nokia známá především mobilními telefony, její historie sahá mnohem hlouběji. K telekomunikačním technologiím se tato značka dostala od průmyslu papírenského a gumárenského, aby později ukázala, že se telefon vejde do každé kapsy. Současná Nokia se vrací jako značka vlastněná společností a licenčním partnerem HMD Global. Reprezentují ji smartphony s čistým operačním systémem Android, kvalitním a odolným zpracováním a akcentem na uživatelské pohodlí.
V nabídce této tradiční finské značky najdete také telefony tlačítkové, které umožňují splnit přání všech zákazníků v rozličných cenových hladinách, i tablety, které s celým sortimentem spojuje snaha o inovaci.

Nejprodávanější produkty Nokia

Zobrazit více produktů
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů