basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Žehlicí systémy Philips s cashbackem až 1 200 KčUsnadněte si žehlení. Žehlicí systémy Philips PerfectCare se o to postarají. Díky vysokému výkonu a parnímu rázu se nejen bleskurychle zahřejí, ale zároveň si hravě poradí i s nepoddajným oblečením. Díky unikátní technologii OptimalTEMP navíc nemusíte řešit, jaká látka vám právě přišla pod ruku. Jednoduše vyžehlíte cokoliv, aniž byste museli měnit teplotu. Unikátní žehlicí plocha a špička z nejkvalitnější nerez oceli je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Že to zní skvěle? A to ještě není vše. V těchto dnech totiž koupíte níže uvedené žehlicí systémy PerfectCare se zpětným bonusem 800 Kč a v případě modelu Philips PerfectCare Elite GC9682/80 dokonce 1 200 Kč.

 

Jak zpětný bonus získat?

1. Kupte si některý z níže uvedených produktů Philips.
2. Zaregistrujte svůj nákup na stránkách výrobce.
3. Po ověření registrace bude cashback 800, nebo 1 200 Kč zaslán na váš účet.

Více informací najdete zde.

Nabídka platí do 31. 5. 2019.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů