basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Zastřihovače Ducati z vás udělají dokonalého švihákaStylový sestřih už dneska nepořídíte jenom u kadeřníka, ale levou zadní ho zvládnete vykouzlit i u sebe doma. Nápomocné vám u toho budou zastřihovače vlasů Ducati s bezdrátovým provozem a vydrží až 90 minut. Jejich součástí jsou také 2 hřebenové nástavce o délce střihu 1 - 23 či 25 mm, díky nimž si na hlavě vytvoříte prakticky cokoli.

 

Aby váš výsledný look byl co možná nejlepší, sáhněte ještě po multifunkčních zastřihovačích Ducati, které si vezmou na starost kompletní péči o vaše tělo. Kromě zastřihávání vlasů tak zvládnou upravit také vousy, chloupky v nose či uších, nebo obočí. Energii si na to umí brát nejen z interního akumulátoru, ale také přímo z elektrické sítě, záleží, kde se zrovna budete nacházet.

 

Vyberte si tak z pestré nabídky pánských zastřihovačů od italské značky Ducati ten pravý pro vás.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů