basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Přivítejte nové fotomobily! Xiaomi Mi 10 a Xiaomi Mi 10 Pro jsou tady

Telefon bez pořádného foťáku jako by ani nebyl a nové modely od Xiaomi zvedají laťku chytých telefonů ještě výš. Tak třeba Xiaomi Mi 10 vám nabídne čtyřnásobný foťák se 108Mpx hlavní čočkou. Kromě ní můžete při focení a natáčení videí využívat i 2Mpx senzor hloubky, 2Mpx makro objektiv nebo 13Mpx ultra širokoúhlý objektiv. Vyfotit snímek, který bere dech, je díky Xiaomi Mi 10 snadné. Tvořit můžete také videa v parádním 8K Ultra HD rozlišení. Pozadu nezůstává ani zvuk, o který se stará 7magnetový design reproduktorů. A co ještě? Podpora 5G a Wi-Fi 6, 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon, 8GB RAM, bezdrátové nabíjení, NFC a 6,67" AMOLED displej s rozlišením 2340 × 1080 px. Baterie s kapacitou 4 780 mAh vám poskytne hodiny a dny plné zábavy a díky technologii rychlého nabíjení 30 W budete zpět na 100 % už za 57 minut! To je prostě úžasné.

A co teprve Xiaomi Mi 10 Pro! Ten je ještě lepší. Kromě skvělého zvuku, obrazu či procesoru jako u Xiaomi Mi 10 vás dostane fotoaparát sestavou 108+20+12+8 Mpx. Baterie o kapacitě 4 500 mAh bude nabita ještě rychleji – s technologií rychlého nabíjení 50 W se přístroj na 100 % nabije už za 45 minut. A při náročných hrách nebo v případě extrémní zátěže se nepřehřívá díky výkonnému chlazení. Co víc si přát?

Možná jen nějakou dobrou ochranu pro vašeho nového oblíbence. Dobrá zpráva: v případě zakoupení Xiaomi Mi 10 nebo Xiaomi Mi 10 Pro máte do půl roku nárok na jednu výměnu prasklého displeje úplně zdarma!

Tak už na nic nečekejte a pro desítkové Xiaomi utíkejte! Start prodeje očekávané novinky se spustil 4. 5. 2020.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů