basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

K předobjednávkám Xiaomi Redmi Note 9 a Xiaomi Redmi Note 9 Pro vás potěší dárečky

Novinky od Xiaomi jsou konečně tady! Xiaomi Redmi Note 9 vám nabídne pohled na 6,53" displej s Full HD+ rozlišením a výřezem netradičně umístěném v levém horním rohu. Působivé fotografie vám vyčarují 4 snímače s hlavním 48Mpx fotoaparátem. Svá data a tajné soubory si svižně odemknete čtečkou otisků prstů. O výkon se postará 8jádrový procesor MediaTek Helio G85. To ale není to nejlepší! Nejlepší na tomto modelu je jeho baterie, která má kapacitu 5 020 mAh a k tomu i možnost rychlého 18W nabíjení. Na 100 % se tak Xiaomi Redmi Note 9 dostane už za pouhou hodinu!

A co nabídne svým uživatelům Xiaomi Redmi Note 9 Pro? Především pohled na 6,67" FHD+ displej s průstřelem a rozlišením 2400×1080 px. Uvnitř tohoto modelu tepe 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 720 spolu s 6GB RAM. S hlavním 64Mpx fotoaparátem budete cvakat snímky jedna radost. Radost vám ale udělá i pořádná baterka, a to s kapacitou 5 020 mAh. Užijete si tak klidně 2 celé dny plné surfování na internetu a focení. Interní paměť si rozšíříte až na 512 GB.

Předobjednejte si Xiaomi Redmi Note 9 nebo Xiaomi Redmi Note 9 Pro a můžete se těšit na dárečky! Jaké?

Xiaomi Redmi Note 9: Fitness náramek Mi Band 3 zdarma

Xiaomi Redmi Note 9 Pro: Fitness náramek Mi Band 3 a sluchátka Mi True Wireless Earbuds zdarma

Předprodej se skvělými dárečky trvá od 25. 5. do 31. 5.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů