basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hráči, potřebujeme tě! Pojď porazit soupeře s novinkou Xbox One SChyť do rukou celkem nový a bezdrátový ovladač pro Xbox! Připoj ho přes Bluetooth, přiřaď si k tlačítkám funkce podle potřeby a připoj si sluchátka přes 3,5mm stereo konektor! Připravený?! V první hře Forza Horizon 4 posbíráš více než 450 vozidel, upravíš si je a jezdíš s nimi po celé historické Británii. Na své cestě v tomto otevřeném světě porazíš nejednoho soupeře na světovém automobilovém festivalu! V druhé hře LEGO Speed Champions dupneš na plyn v údolí LEGO a postavíš si vlastní garáž plnou super aut!

A tohle všechno zažiješ na nové konzoli Xbox One S, které je o 40 % menší! Zvládne i 1 TB a hry, které vycházejí na Xbox 360. Můžeš se spojit s kámoši díky zlatému členství. Každý zážitek uvidíš v jasnějších barvách a dynamickém rozsahu s HDR a Ultra HD! A pokud nehraješ, klidně sleduj UHD Blu-ray filmy anebo seriály ve vysoké kvalitě na Netflixu.

Neváhej a ukaž, co v tobě je! Určitě nás nezklameš.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů