basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Ekologické mycí a čisticí prostředky Winni's

Přinášíme vám řadu ekologický výrobků Winni's s certifikovanými etickými vegan produkty. Veškerá drogerie z této řady je zcela rozložitelná v přírodě, není testovaná na zvířatech, neobsahuje těžké kovy jako nikl, kobalt, chrom, fosfáty nebo barviva a prodává se v recyklovatelných obalech. Účinné látky v přípravcích Winni's vždy pocházejí z rostlin a jsou pouze kombinovány s čistou vodou a odbouratelnými parfémy. Jedlé plodiny navíc nejsou využívány jinak, než výhradně v podobě zbytků ze zemědělské produkce. Nejde tak o průmyslové využití potravin. Všechny přípravky Winni's se rozpouštějí ve vodě a jsou testovány na to, aby nijak neublížily vodním živočichům a organismům. Prací gel i aviváž jsou vhodné i pro praní dětského prádla a složení veškerých produktů z řady Winni´s je hypoalergenní. 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů