basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Komplexní péče o vaše prádlo s dárkem!Prosinec je čas Vánoc a zimního počasí, ve kterém se každý nejraději zachumlá do těch nejjemnějších svetrů, roláků anebo dek v pohodlí svého domova. Zachumlejte se i vy do prádla, o které se vám postarají modely praček se sušičkami FreshCare+ značky Whirlpool! Perte kvalitně a nevěšte mokré prádlo ven do té zimy, spolehněte se na šetrnou péči praček se sušičkami. Mají skvělé funkce a ještě s nimi ušetříte čas, prostor a peníze. Ty raději investujte do vánočních dárků pro své blízké. A aby bylo o vaše šaty dokonale postaráno, k vybraným modelům dostanete žehličku Philips Performer Plus v hodnotě 1 799 Kč jako dárek!

A jak přesně dárek získáte?

1. Kupte si vybraný model v době konání akce.
2. Produkt zaregistrujte do 14 dní od nákupu i s dokladem o koupi.
3. Dárek vám přijde poštou na adresu doručení do 30 dní od registrace.
4. Perte, sušte a žehlete s radostí!

Více informací se dozvíte ZDE. Pozor, akce trvá od 1. do 31. 12. 2019!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů