basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hoďte se do černé a soutěžte s Tefalem o super cenyNe nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. O černém obleku to platí dvojnásob. Ale pozor! Abyste byli dokonalost sama, musíte ho mít precizně vyžehlený, nikoli pomačkaný. Není už žádným tajemstvím, že s řešením tohoto zapeklitého problému pomáhá mužům a ženám v černém odjakživa Tefal, který je tak léta spolehlivě chrání před nevzhledným pomačkáním.

Využijte tohoto odhalení a pořiďte si svého osobního pomocníka u Tefalu i vy. Po zaregistrování účtenky se navíc můžete zapojit do soutěže o prima ceny. Připraven je pro vás třeba Playstation 4 slim nebo Bluetooth sluchátka SONY.

Jak se do soutěže zapojit?

1. Zakoupit si vybraného pomocníka od Tefalu.
2. Schovat si účtenku.
3. Zaregistrovat ji ZDE.
4. Těšit se na výhru.

Akce platí od 13. 6. do 30. 6. 2019. Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici ZDE.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů