basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Grilované maso bude s 20% slevou na grily Tefal ještě chutnější!Nemáte velké prostory na mohutný gril? Máme řešení! Vsaďte na grily Tefal, se kterými budete moci grilovat i v kuchyni. Zavolejte hosty a blýskněte se před nimi skvělými šťavnatými pochoutkami. Vsaďte na optimální teplotu, která připraví maso podle vašich představ, a zatím si nachystejte zeleninu. Se senzorem hloubky se grily přizpůsobí každému kousku masa a můžete si vybrat z množství grilovacích programů. Navíc si nemusíte lámat hlavu na tím, jako moc je maso propečené. To vám totiž prozradí senzor pečení! A co je na domácím grilování nejlepší? Že gril velmi lehko očistíte. Kromě parádních funkcí můžete na vybrané grily Tefal získat slevu 20 %. Jak? Stačí použít slevový kód TEF0520CZ.

Už máte nakoupené maso a zeleninu? Neotálejte, akce platí do 31. 5. 2020.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů