basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Chytrý hrnec Tefal Cook4Me bude kouzlit v kuchyni za vás

Chcete ušetřit čas strávený u plotny? Každý z nás není zrovna šéfkuchař a pro někoho je vaření prostě jen nutnost. Abyste v potravinách zachovali všechny živiny a vitamíny a zároveň hostinu připravili za pár minut, není nic jednoduššího než si domů pořídit Tefal Cook4Me! Tento kuchařský asistent bude vařit opravdu přímo pro vás.

Co všechno umí? Má v sobě naprogramováno 150 receptů zahrnujících jak předkrmy, tak hlavní jídla a dezerty. Příprava oběda je tak jednoduchá, že už ani jednodušší být nemůže. Každý recept má maximálně 6 ingrediencí, většinu navíc připravíte za méně než 12 minut! Cook4Me připraví zdravé a výtečné pochoutky až pro 6 lidí najednou. Vy do něj jen vložíte suroviny a on už se o vše postará. Navíc si pochutnají i vegetariáni!

Tento chytrý hrnec se zkrátka stane vaší pravou rukou. A pokud by vám náhodou nevyhovoval, můžete snadno využít 60denní záruku vrácení peněz.

Jak postupovat pro vrácení peněz?

1. Nejpozději do 60 dní od nákupu zašlete žádost na vrácení výrobku prostřednictvím formuláře na www.tefal.cz/60dni.

2. Do 30 dnů od registrace vám budou na uvedený bankovní účet vráceny peníze zpět.

Úplná pravidla akce najdete na stránkách TEFAL.

Akce platí do 30. 6. 2020.  


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů