basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Připravte se na to nejlepší letní focení se Sony a zpětným bonusemLéto je plné zážitků, krásné přírody, a vy to nemáte čím zachytit? Nezoufejte, vaše dobrodružství zvěčnítevybranými fotoaparáty, objektivy a příslušenstvím Sony. Spolehněte se například na digitální fotoaparát Sony Alpha 7 III, jeho snímač CMOS Exmor R a vylepšené zpracování obrazu. Natočíte s ním 4K videa a jeho bohatou paletu funkcí využijí i nároční fotografové. Tohle léto vás toho však čeká mnohem víc! Víc čeho? Přece šetření, protože k vybraným fotoaparátům, objektivům a příslušenství Sony teď můžete získat zpětný bonus ve výši až 5 000 Kč!

Chci léto se Sony a zpětným bonusem! Jak na to?

1. Kupte si jeden z vybraných produktů Sony v době konání akce a schovejte si doklad o koupi.

2. Zaregistrujte se a vyplňte formulář na stránkách Sony.

3. Žádost na vrácení peněz musí být provedena online nejdříve po 30 dnech od nákupu, jinak nebude přijata.

4. Nárok na zpětný bonus můžete uplatnit od 1. 7. do 30. 9. 2020.

Akce platí do 31. 7. 2020. Více informací, úplná pravidla akce a přehled produktů s jednotlivými částkami CashBacků najdete na stránkách Sony.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů