basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Chcete zpětný bonus? Tak to vás potěší koupě sušičky Siemens!

Koupíte sušák a co z toho máte? Zaplatíte pár korun, musíte věšet prádlo a čekat, až uschne. Sušák vám navíc zabere vám mnoho místa. Oblečení bude tvrdé, pokrčené, musíte ho žehlit a pokud máte velkou rodinu, jeden sušák vám ani tak nebude stačit. No my jsme tu pro vás a máme parádní řešení, se kterým se nejen vyhnete únavnému a dlouhému věšení prádla, ale také dostanete peníze zpět! Pořiďte si jednu z vybraných sušiček Siemens a těšte se na cashback v hodnotě 1 000, 1 500 anebo až 3 000 Kč. Peníze z nebe nepadají! Co ale kdyby padaly ze sušičky? U nás to není až taková nereálná představa.

A co víc, vaše prádlo uschne dvakrát rychleji a bude jemné, nadýchané a voňavé. Také vás zachráníme před žehlením a alergeny.

To beru! Jak získám peníze zpět?

1. Kupte si sušičku vašich snů v době konání akce.
2. Pár kliknutími ji registrujte
3. Vyplňte několik údajů a nahrajte účtenku.
4. Přifrčí vám e-mail, že je registrace potvrzená.
5. Po ověření údajů vám suma do 30 dní přistane na vašem bankovním účtu.
6. A radost z vrácení peněz může propuknout naplno.

Akce trvá od 15. 9. do 30. 11. 2019.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů