basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Chcete zpětný bonus? Tak to vás potěší koupě sušičky Siemens!

Koupíte sušák a co z toho máte? Zaplatíte pár korun, musíte věšet prádlo a čekat, až uschne. Sušák vám navíc zabere vám mnoho místa. Oblečení bude tvrdé, pokrčené, musíte ho žehlit a pokud máte velkou rodinu, jeden sušák vám ani tak nebude stačit. No my jsme tu pro vás a máme parádní řešení, se kterým se nejen vyhnete únavnému a dlouhému věšení prádla, ale také dostanete peníze zpět! Pořiďte si jednu z vybraných sušiček Siemens a těšte se na cashback v hodnotě 1 000, 1 500 anebo až 3 000 Kč. Peníze z nebe nepadají! Co ale kdyby padaly ze sušičky? U nás to není až taková nereálná představa.

A co víc, vaše prádlo uschne dvakrát rychleji a bude jemné, nadýchané a voňavé. Také vás zachráníme před žehlením a alergeny.

To beru! Jak získám peníze zpět?

1. Kupte si sušičku vašich snů v době konání akce.
2. Pár kliknutími ji registrujte
3. Vyplňte několik údajů a nahrajte účtenku.
4. Přifrčí vám e-mail, že je registrace potvrzená.
5. Po ověření údajů vám suma do 30 dní přistane na vašem bankovním účtu.
6. A radost z vrácení peněz může propuknout naplno.

Akce trvá od 15. 9. do 30. 11. 2019.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů