basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Kupte telefon a získejte sluchátkaCo byste řekli tomu, kdybyste k novému mobilnímu telefonu jen tak dostali prima sluchátka? Že to berete? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Stačí si totiž v těchto dnech koupit mobil Samsung Galaxy S10e a my vám k němu následně pošleme slušivá sluchátka Galaxy Buds jako dárek.

 

Co pro to stačí udělat?

1. Zakoupit mobilní telefon Samsung Galaxy S10e.
2. Schovat si čitelnou kopii účtenky nákupu telefonu.
3. Zaregistrovat se na této stránce.
4. Těšit se na nová sluchátka.

 

A pozor! Kdo zaváhá, nemá sluchátka!

 

Nabídka platí od 13. 5. do 31. 5. 2019, nebo do vyčerpání registrací.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů