basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Šrotovné na Samsung

Odevzdejte starý telefon a získejte slevu 1000 Kč na nový Samsung

Recyklujte a budete odměněni! Přijďte vrátit jakýkoliv starý telefon na prodejnu DATART a jako odměnu získáte šrotovné ve výši 1000 Kč na nový smartphone Samsung Galaxy J6.

Telefon Samsung Galaxy J6 podporuje duální SIM, skvěle fotí díky zadnímu 13Mpx a přednímu 8Mpx fotoaparátu, a má 32GB vnitřní paměť, na kterou si můžete všechny dokonale ostré snímky uložit. Pokud by vám to ale nestačilo, můžete si paměť rozšířit o dalších 256 GB díky slotu na microSD kartu.

Galaxy J6 s přehledem zvládá i multitasking, kdy můžete zároveň surfovat na netu a odepisovat na zprávy svým přátelům. Potěší také 5,6" Super AMOLED displej s rozlišením HD+, který zaručuje pohodlí třeba při hraní her.

Jak to funguje?

1. Najděte doma starý telefon, který už nepotřebujete.
2. Přineste ho na některou z našich prodejen.
3. Jako odměnu získáte slevu 1000 Kč na nový Galaxy J6.

Přijďte sešrotovat svůj starý telefon a vyzvedněte si o 1000 Kč levnější Samsung Galaxy J6, který vás ohromí svými nabitými funkcemi i příjemným designem.

Akce platí od 23.8. do 30.9.2018.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů