basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Dočkali jste se! Nový Samsung Galaxy Z Flip je v prodejiJe to tady! Už nemusíte čekat ani minutu. Prodej nového Samsungu Galaxy Z Flip je odstartován! Čím vás novinka dostane do kolen?

Je to takový malý velký telefon. Máme tím na mysli, že nový Samsung Galaxy Z Flip je skládací. Při složení je malý, akorát tak do kapsy, zatímco při rozložení se na první pohled zakoukáte do velkého 6,7“ FHD+ Dynamic AMOLED displeje. Novým Samsungem Galaxy Z Flip také pořídíte naprosto parádní snímky. Pro vaše fotografické já je připraven hlavní 12Mpx objektiv, ultraširokoúhlý 12Mpx objektiv a přední 10Mpx fotoaparát. Prostě nastavíte telefon do libovolného úhlu a fotíte. Rychlé selfíčko si blýsknete i v případě, že je telefon zavřený. Kromě toho v zavřeném stavu nepřijdete o žádné důležité informace, základní notifikace se totiž zobrazí na vnějším displeji. Díky baterii se solidní kapacitou 3 300 mAh vám nový Samsung Galaxy Z Flip bude krýt záda celý den. A když se energie bude blížit nule, využijte bezdrátové nabíjení, bezdrátové sdílení energie či 15W rychlé nabíjení.

Ale to pořád není vše! Stavte do vybrané prodejny DATART  a my vám nový Samsung Galaxy Z Flip ukážeme pěkně naživo.

Prodej startuje 21. 2. 2020.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů