basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme skladem tisícovky pečlivě vybraných modelů a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

S hodinkami Samsung Galaxy Watch Active budete v obrazeChystáte se běhat, na procházku se psem, nebo naopak na pracovní schůzku? Ať už zkrátka vyrazíte kamkoli, chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active s vámi budou vždy držet krok. Jejich speciální senzory dokáží monitorovat až sedm druhů pohybových aktivit, a to včetně plavání. Hodinky se totiž pyšní certifikací voděodolnosti do 5 ATM.

Prostřednictvím aplikace Samsung Health získáte přístup k různým fitness statistikám, díky kterým můžete upravovat své dlouhodobé cíle. Stačí vám jeden pohled a hned budete vědět, kolik jste za den ušli kroků, kolik vás to stálo kalorií a jakou jste u toho měli tepovou frekvenci. 

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active navíc nikdy nespí. Zatímco vy se touláte v říši snů, ony pilně monitorují váš spánek, aby vám ihned po probuzení mohly nabídnout dokonalý přehled o všech jeho fázích.

A tohle všechno zvládají na jedno nabití zaznamenávat téměř dva dny. Tak co, už na ně máte místo na ruce?


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů