basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Zažijte hudební svobodu se sluchátky nové generaceMáme radostné zprávy pro každého hudebního nadšence! Víme, že nedáte dopustit na kvalitní zvuk a pocit svobody při poslouchání vašich oblíbených písní. Hudba nás dokáže přenést do úplně nových a neprobádaných galaxií. Dvojnásobě to však platí jen o sluchátkách nové generace Samsung Galaxy Buds!

A proč jsou tak jedinečné? V první řadě jsou to jedny z nejlepších True Wireless sluchátek. S nimi zažijete pocit svobody úplně naplno! Jejich dokonale vyladěný a čistý zvuk vám pohladí duši každým tónem. S kompaktním designem sluchátek i nabíjecího pouzdra si po nabití užijete až neuvěřitelných 13 hodin zábavy! Díky zabudovanému mikrofonu vyřídíte všechny telefonáty pohodlně s volnými rukami.

Pokud při poslouchání cestou potkáte kamaráda, stačí přidržet prst na dotykové ploše sluchátek a hlasitost hudby se sníží. Navíc jsou Galaxy Buds tak inteligentní, že po sundání z ucha samy zastaví přehrávanou hudbu. Vy si je ale natolik zamilujete, že je nebudete chtít sundávat vůbec!

Tak, nastavit playlist, zapnout Bluetooth a už si jen vybrat barvu, která vašemu stylu i uším sedne jako ulitá. Samsung Galaxy Buds jsou dostupné v černé, bílé a žluté barvě.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů