basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Buďte ve spojení s novou řadou smartphonů Samsung Galaxy ASamsung přichází na trh s dalšími jedinečnými novinkami. Nyní odhalují novou řadu Galaxy A, ve které najdete hned několik modelů smartphonů. Nová řada Samsung Galaxy A je navržena s ohledem na to, jak spolu lidé v dnešní době komunikují – sdílejí, pořizují snímky a konzumují obsah v reálném čase.

Nabízí tak výkonné smartphony, která dokáží udržet krok s interakcemi uživatelů. Ve výčtu vlastností tak nechybí bezrámečkový displej, čtečky otisků prstů, dlouhá výdrž baterie i vynikající fotoaparát.

Nenechte si ujít lepší zážitek z používání mobilního telefonu – pořiďte si jeden z mobilů z řady Samsung Galaxy A.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů