basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Buďte ve spojení s novou řadou smartphonů Samsung Galaxy ASamsung přichází na trh s dalšími jedinečnými novinkami. Nyní odhalují novou řadu Galaxy A, ve které najdete hned několik modelů smartphonů. Nová řada Samsung Galaxy A je navržena s ohledem na to, jak spolu lidé v dnešní době komunikují – sdílejí, pořizují snímky a konzumují obsah v reálném čase.

Nabízí tak výkonné smartphony, která dokáží udržet krok s interakcemi uživatelů. Ve výčtu vlastností tak nechybí bezrámečkový displej, čtečky otisků prstů, dlouhá výdrž baterie i vynikající fotoaparát.

Nenechte si ujít lepší zážitek z používání mobilního telefonu – pořiďte si jeden z mobilů z řady Samsung Galaxy A.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů