basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Ušetřete až 3 500 Kč při koupi Samsung Galaxy A5 | A3!

Vlastníte kartu Moneta Money Bank s věrnostním programem bene+ ? Zůstáváte věrni značce Samsung a cítíte, že nastal čas se rozloučit se svým starým smartphonem a pořídit si nový, spolehlivý a ověřený model? Vydejte se pro něj k nám! DATART vám jako opravdový specialista opět nabízí něco navíc! Získejte slevu na nákup telefonů Samsung A3 a A5 s kartou Moneta a uplatněte zároveň Samsung cashback jako bonus.
 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů