basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

K vysavačům Rowenta vám přibalíme Mop sadu Vileda jako dárekNeplýtvejte tolik vzácným časem na uklízení! Místo zdlouhavého luxování můžete dělat tolik příjemnějších činností… S vybranými tichými vysavači od Rowenty ušetříte spoustu času i energie. Bezsáčkový provoz vám ušetří starosti a výdaje spojené s neustálým kupováním sáčků. A kde se teda všechny drobky schovají? Přece ve 2,5litrové nádobě na prach! Tu pak jen vysypete do koše a je to. Bohaté příslušenství se zase postará o to, abyste se dostali do každé škvíry mezi sedačkami a aby i váš gauč zářil čistotou. Využijte cyklonovou technologii v kombinaci s praktickými doplňky ve svůj prospěch!

Tak, všechen prach je pryč, ale co ty otisky tlapek v chodbě? S nimi hravě zatočí Mop sada Vileda Ultramax XL Turbo v hodnotě 999 Kč zdarma! Stačí si jen pořídit některý z vybraných vysavačů Rowenta a my vám Mop sadu rádi přibalíme k objednávce jako dárek.

Nabídka plná efektivního uklízení trvá do 10. 11. 2019, tak ji nezapomeňte využít!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů