basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

K vysavačům Rowenta vám přibalíme Mop sadu Vileda jako dárek



Neplýtvejte tolik vzácným časem na uklízení! Místo zdlouhavého luxování můžete dělat tolik příjemnějších činností… S vybranými tichými vysavači od Rowenty ušetříte spoustu času i energie. Bezsáčkový provoz vám ušetří starosti a výdaje spojené s neustálým kupováním sáčků. A kde se teda všechny drobky schovají? Přece ve 2,5litrové nádobě na prach! Tu pak jen vysypete do koše a je to. Bohaté příslušenství se zase postará o to, abyste se dostali do každé škvíry mezi sedačkami a aby i váš gauč zářil čistotou. Využijte cyklonovou technologii v kombinaci s praktickými doplňky ve svůj prospěch!

Tak, všechen prach je pryč, ale co ty otisky tlapek v chodbě? S nimi hravě zatočí Mop sada Vileda Ultramax XL Turbo v hodnotě 999 Kč zdarma! Stačí si jen pořídit některý z vybraných vysavačů Rowenta a my vám Mop sadu rádi přibalíme k objednávce jako dárek.

Nabídka plná efektivního uklízení trvá do 10. 11. 2019, tak ji nezapomeňte využít!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů