basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Rowenta přináší slevu na vysavače a záruku vrácení peněz na 45 dní!Zapomeňte na metlu a únavné čištění podlah! Starejte se o ně efektivně a spolehněte se na skvělé vysavače Rowenta Versatile. S nimi zažijete celkem nové a mnohem pohodlnější vysávání! Například s flexibilním tvarem vysavače Rowenta Air Force Flex RH9471WO se dostanete i pod nízký nábytek bez toho, abyste se museli ohýbat a namáhat. Jaké ještě mají vysavače Rowenta superschopnosti? Zjistěte sami a přesvědčte se o jejich kvalitách se zárukou vrácení peněz na 45 dní. To však není všechno, vysávání bude navíc i levnější, protože na vysavače Rowenta Versatile získáte slevu!

Jak postupovat, když chcete výrobek vrátit?

1. Výrobek spolu s originálním dokladem pošlete na adresu, kterou najdete na stránkách výrobce, a to nejpozději do 45 dnů od zakoupení.

2. Pozor, výrobek není možné vrátit v prodejně.

3. Výrobek je možné vrátit jen nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s originálem účtenky.

4. Vrácení peněz bude zpracované nejpozději do 30 dnů od data doručení výrobku.
 

Sleva na vybrané vysavače Rowenta Versatile platí do 31. 12. 2020! Úplná pravidla akce najdete na webových stránkách Rowenta.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů