basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Váš nový kadeřník: Rowenta Ultimate ExperienceNemáte čas skočit ke kadeřníkovi? Chcete si vytvořit dokonalý účes? S produkty péče o vlasy Rowenta Ultimate Experience se o svou korunu krásy postaráte levou zadní! Po sprše si vlasy rychle usušíte díky skvělému fénu Rowenta s nadčasovým designem a kvalitním motorem. Nebojte, i při té rychlosti však stíhá dbát na zdraví vašich vlasů. A kdybyste chtěli ušetřit místo a mít produkt 2 v 1, vsaďte na šikovnou kulmu Rowenta, která vám vlasy usuší a vytvaruje díky 3 nástavcům. A dámy, jejichž prioritou jsou rovné vlasy, už nedočkavě vyhlíží žehlička na vlasy Rowenta. Ta se postará nejen o rovné vlasy, kudrny a vlny, které budou zdravé a přirozeně lesklé, ale i o automatické vypínání či mnoho jiných funkcí, které vám péči o vlasy ulehčí.

V čem spočívá tajemství dokonalého účesu? Vsaďte na produkty Rowenta Ultimate Experience a nechte váš účes hovořit za vás.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů