basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vysávejte bez námahy s novými robotickými vysavači Rowenta!

Nebaví vás odsouvat nábytek, abyste pod ním vysáli? Nebaví vás vlastně ani vysávání? Tak to jsou robotické vysavače 4 v 1 Rowenta Explorer Series 60 pro vás jako stvořené! Vysají za vás celý dům, navíc jsou extra nízké, jelikož měří pouze 6 cm, takže se vejdou do hůře dostupných míst pod nábytkem. Využívají pokročilou navigaci a dokážou komunikovat se Siri, Google Home či Alexa. Nevynechají jediné smítko, jsou vhodné pro alergiky, a kromě vysávání podlahu i vytřou.

Na tyto perfektní novinky, které vám vyluxují a ušetří hromadu času, se navíc vztahuje záruka 45 dní na vrácení peněz, takže si jejich dokonalost můžete vyzkoušet na vlastní podlaze.

Jak postupovat, když chcete výrobek vrátit:

  1. Výrobek spolu s originálním blokem pošlete na adresu, kterou najdete na stránkách výrobce, a to nejpozději do 45 dní od zakoupení. Pozor, výrobek není možné vrátit v prodejně.
  2. Výrobek je možné vrátit jen nepoškozený, v původním obale, se všemi doplňky a s originálem dokladu o koupi.
  3. Vrácení peněz bude zpracované nejpozději do 30 dní od data doručení výrobku.

Akce trvá do 30. 6. 2020. Podrobné podmínky akce najdete na stránkách Rowenta.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů