basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB30

Designový přenosný bezdrátový reproduktor SRS-XB30 s technologií Bluetooth od japonské společnosti Sony se stane vaším nepostradatelným přítelem. Bezdrátový reproduktor se světly produkuje ohromující zvuk s vysokým rozlišením a je vybaven technologií pro kvalitní a výrazné zvuky hlubokých tónů. Díky svým kompaktním rozměrům se velmi snadno přenáší, vejde se i do menší kabelky nebo batohu. Je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují voděodolnost se stupněm ochrany IPx5. Můžete tak bezstarostně poslouchat hudbu u bazénu nebo na zahradě, i když začne pršet. 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů